Partner: Logo KobietaXL.pl

Oto trzy znaki, które powinny mieć się na baczności:

Lew

Październik może mu przynieść duże zmiany w konfiguracji towarzyskiej. Ma w swoim otoczeniu osoby, które ewidentnie chcą mu zaszkodzić. Lew powinien bacznie śledzić poczynania ludzi, z którymi ostatnio się zadaje. Ich działania mogą bowiem mieć wpływ na jego sytuację życiową. Szkodliwe plotki, pomówienia, to wszystko może Lwu zepsuć opinię i zrazić do niego innych ludzi. Warto więc zweryfikować to z kim i o czym się rozmawia.

 

Koziorożec

Zafiksowany na pracy Koziorożec może uważać, że skoro on jest w porządku to i inni to doceniają. Nic bardziej mylnego. W październiku może dojść do nieprzewidzianych sytuacji w pracy, kiedy to właśnie Koziorożec zostanie obciążony za błędy innych, choć to nie będzie jego wina. Powinien więc mieć oczy i uszy otwarte i nie dać się w nic wmanewrować. Dzięki temu uniknie sporych problemów.


Ryby

Słynąc z nieci naiwnej wiary w ludzi Ryby znowu mogą dać się podejść. Muszą się bardzo zastanowić czy faktycznie ludzie z najbliższego otoczenia zasługują na ich zaufanie i czy warto im pomóc. W październiku Ryby mogą stanąć przed dylematem, czy wyciągnąć pomocną dłoń swoim kosztem do niektórych osób. Decyzja musi być przemyślana, bo Ryby mogą paść ofiarą swojej łatwowierności.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót