Partner: Logo KobietaXL.pl

Retrogradacja planet to tak naprawdę zjawisko pozorne. Okres retrogradacji planety to czas, w którym obserwując ją z Ziemi, odnosimy wrażenie, że dana planeta porusza się do tyłu. I choć jest to niemożliwe, astrologia przywiązuje dużą wagę do tego zjawiska. Ten czas ma określony ciężar i symbolikę. 

 

Andrea Richards, autorka książki „Astrologia”, mówi nam, że retrogradacja Merkurego są uważane za dobry moment, aby spojrzeć wstecz, dokonać przeglądu przeszłości i poradzić sobie z niezbadanymi uczuciami i niedokończonymi projektami. Ten zaś czas retrogradacji ma szczególny wpływ na trzy znaki zodiaku.

 

Baran

Dla upartego Barana to będzie czas na refleksje. Zdarzenia z pierwszej połowy września dadzą mu dużo do myślenia. Zmieni swoje nastawienie do kilku fundamentalnych dla niego spraw. Dzięki temu już pod koniec września zauważy duże zmiany wokół siebie, również w pracy zawodowej, gdzie czeka go duży sukces. Baran poprawi też relacje z osobami, z którymi był ostatnio w konflikcie.

 

Lew

Ostatnio nieco rozdarty i sfrustrowany swoją sytuacją życiową, we wrześniu nabierze powietrza w płuca. Ustabilizuje się jego sytuacja w pracy, jeśli dotyczyły go takie kłopoty. Lwy mające problemy z relacjami, uporządkują swoje sprawy osobiste. Zweryfikują grono znajomych, postawią na te osoby, które są im naprawdę życzliwe. Wrzesień będzie też obfity w pozytywne spotkania, Lwy odniosą z nich dużo różnorodnych korzyści.

 

Strzelec

Umiłowany w wolności Strzelec rozwiąże swoje życiowe dylematy i zerwie krępujące go więzi. Wrzesień będzie przełomowym momentem dla Strzelców, które pozostają w związkach i mają w nich konflikty. Teraz okaże się, czy uda się wszystko ułożyć od nowa czy też trzeba będzie raczej się rozstać. W drugiej połowie września przyjdzie niespodziewana propozycja, ale należy się mocno zastanowić przed podjęciem decyzji.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz