Partner: Logo KobietaXL.pl

Nazwę tej pełni nadali Indianie, bo właśnie wtedy zaczyna rozkwitać przepiękny floks mchowy o różowym kolorze. I choć Księżyc różowy nie będzie, taką otrzymał nazwę.

 Z punktu widzenia astrologii Księżyc jest planetą emocji, uczuć, intuicji i duchowości. Dlatego różne jego fazy mają wpływ na nasze życie.


Ta pełnia reprezentuje koniec cykli. Swoim światłem ma zdolność oświetlania tego, przed czym wolimy uciekać, czego się boimy i co przed sobą ukrywamy. Dlatego rany krwawią mocniej podczas pełni księżyca, dosłownie i w przenośni.


Jest to też pełnia w Skorpionie, introspekcyjnym i głębokim znaku, który tym bardziej wpłynie na nasze samopoczucie.

Możemy znaleźć głęboko ukryty skarb, ale w tym celu musimy zanurzyć się to co w nas najmroczniejsze i w to czego boimy się najbardziej. To czas dla tych, którzy nie boją się konfrontacji sami ze sobą. Może szybko odsłonić taki fragment w nas, o którym nie mamy pojęcia. To czas na spojrzenie również na swoje relacje z innymi ludźmi, przede wszystkim z partnerem czy partnerką.

 

 

 

 

Na pierwszy plan wyjdzie bowiem poczucie nierównowagi w relacjach, a także w innych dziedzinach naszego życia. To czas, aby sprawdzić, z kim mamy prawdziwe relacje, kto nam służy, a kogo należy wyeliminować z naszego życia, bo zagraża naszej równowadze. To również czas na komunikację wewnętrzną i spotkanie z naszymi własnymi demonami.

 

Aby w pełni wykorzystać moc, jaką niesie różowy Księżyc ważne jest odpowiednie przygotowanie. Noszenie tego dnia głównie różowych odcieni pomaga kierować energie, które przynosi Księżyc, na odpowiednie tory.

 

Ponadto, jeśli masz kwarc różowy lub kamień księżycowy, jest to idealny czas, aby zostawić te amulety na zewnątrz w świetle księżyca. W ten sposób kamienie zostaną naładowane energią i będą mogły być używane przez cały rok. Ezoterycy zalecają umycie ich wodą z solą przed położeniem na działanie Księżyca.

 

Osobom, które chcą przyciągnąć miłość, zaleca się umieszczenie na talerzu trzech białych świec w kształcie trójkąta i zapalenie ich, a pośrodku położenie kartki z wypisanym imieniem osoby, o której marzycie.

 

Co jeszcze radzą ezoterycy? Ci, którzy chcą upiększyć swoją skórę, mogą zostawić pojemnik z wodą w świetle księżyca i umyć twarz następnego ranka, a woda będzie miała właściwości odmładzające i oczyszczające.

Różowa pełnia będzie miała duży wpływ szczególnie na trzy znaki zodiaku. Będzie szansą dla nich na wyjście na prostą.

 

Byk

Zastanów się nad swoimi działaniami, którymi chcesz zniszczyć życie innych ludzi. Nie dasz rady tego zrobić, ale ta gra, która prowadzisz i tak zostanie w tobie. Nienawiść wróci do ciebie wcześniej czy później. Jeszcze masz szanse, żeby wszystko naprawić. Pamiętaj, to co dajemy, wraca.


Rak

Zaczynasz już odczuwać skutki swoich negatywnych działań wobec innych ludzi. Twoja zbyt wielka ambicja prowadzi cię często na manowce. Ta pełnia to czas na to, by zmierzyć się z własnymi demonami, kompleksami, zazdrością. Zawsze jest czas na przeprosiny. Nie szukaj winy wokół, zacznij od siebie. W przeciwnym razie będziesz się gubić coraz bardziej.

 

Koziorożec

Twoje relacje z bliskimi są na wyczerpaniu. Twój pracoholizm przesłania ci obraz rodziny. Jeśli chcesz ratować swój związek, zrób to właśnie teraz. Masz czas na to, by wiele spraw przemyśleć. Inaczej stracisz szansę i zostaniesz samotny.

Tagi:

księżyc ,  pełnia księżyca ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz