Partner: Logo KobietaXL.pl

Retrogradacja planet to tak naprawdę zjawisko pozorne. Okres retrogradacji planety to czas, w którym obserwując ją z Ziemi, odnosimy wrażenie, że dana planeta porusza się do tyłu. I choć jest to niemożliwe, astrologia przywiązuje dużą wagę do tego zjawiska. Ten czas ma określony ciężar i symbolikę. 

Pluton to planet kojarzoną ze śmiercią, transformacją i odrodzeniem. Ta planeta zaprasza nas do przeglądu przeszłości, aby pozwolić jej umrzeć, i pozwala nam znaleźć   determinację dla tej duchowej transformacji.

Wenus, planeta miłości i pieniędzy, teraz będzie się cofać od 23 lipca do 4 września. To symboliczny czas, w którym powinniśmy skierować miłość na siebie, aby świecić wewnętrznym światłem, bez potrzeby szukania aprobaty z zewnątrz.

Nów w Raku mówi więc nam o tym, że najważniejsze w tej chwili jest zadbanie o siebie i skierowanie swojej energii do wewnątrz.  

Księżyc w nowiu 17 lipca jest symbolem nowych początków. Niesie ze sobą matczyną, kobiecą i intuicyjną energię, która powinna skłonić nas do zadbania o nasze wewnętrzne dziecko i oddanie mu głosu. Nakłania nas do przyjęcia naszego wnętrza poprzez rozwijanie samoświadomości i emocjonalnej autentyczności. Nów w Raku to również czas szukania swoich korzeni i korzystania z przesłania naszych przodków.  

Naszym zadaniem jest nawiązanie kontaktu z naszymi najgłębszymi emocjami. To dobry czas na głębokie rozmowy z bliskimi i wyjaśnianie konfliktów oraz leczenie ran. 

 

 

Każdy nów księżyca to odpowiedni moment na rozpoczęcie nowego rozdziału, ale ten nów księżyca w Raku jest pod tym względem wyjątkowy. Dlatego ten nów i dwa kolejne tygodnie do pełni, to czas, kiedy możecie poczuć w sobie nową energię. Warto go dobrze wykorzystać.

 A oto horoskop na nów w Raku:

 

 

Baran

Choć z reguły nie masz problemu z realizacją swoich planów, tym razem możesz sięgnąć po te, które wydają ci się nierealne. Przekonasz się, że nie masz racji! Musisz jednak rozprawić się raz na zawsze z demonami z przeszłości.

 

Byk

Zwróć szczególną uwagę na swoje sny. Dzięki nim zrozumiesz, co jest teraz twoim priorytetem, bo pogubiłeś się w relacjach z bliskimi. To ostatni moment, aby to zmienić.

 

Bliźnięta

Ostatni okres to nie jest dla ciebie czas dobrych relacji. nie zrzucaj winy na innych, zawsze masz tendencję do szukania kozła ofiarnego. spójrz w siebie i mocno sobie wiele rzeczy przemyśl.

 

Rak

Wreszcie nadszedł czas na powiedzenie bliskiej osobie tego, co od dawna cię dręczy. Zrób to, a przekonasz się, że możesz zyskać wiele. Zrzuć wreszcie maski, bliscy ludzie wiedza, co drzemie pod nimi.

 

Lew

Będziesz działać impulsywnie, zrazisz sobie niektórych ludzi. Ale tylko dzięki temu osiągniesz swój cel. Musisz coś poświęcić.

 

Panna

 Zastanów się nad swoimi relacjami. To czas na ich poukładanie. Stale stoisz w rozkroku, wahasz się, co robić. To moment, byś zrozumiała, co jest w życiu ważne.

 

Waga

 Męczy cię brak równowagi. Ty dajesz dużo, a mało dostajesz w zamian. To czas, aby ten problem wyjaśnić i postawić swoje warunki. Nie bój się tego wyzwania.

 

Skorpion

Nadchodzi czas poprawy relacji i przeproszenia bliskich za krzywdy. Nie obawiaj się tego wyzwania, inaczej zniszczysz swoje związki.

 

Strzelec

Zacznij planować wyzwalającą podróż. Jesteś zmęczony tkwieniem w fałszywym "ja". Musisz wyzwolić swoje pragnienia, zrozumieć, że nie da się bez nich żyć.

 

Koziorożec

To czas na emocjonalny rozwój, nie bój się spotkania ze sobą. Wszystko, co sam przed sobą ukrywasz na dnie duszy, teraz może ujrzeć światło dzienne i być oczyszczone.

 

Wodnik

Masz przed sobą trudny czas, ale wszystko skończy się dobrze. Zerwij toksyczne relacje, szukaj dobrych ludzi wokół siebie.

 

Ryby

 Pomyśl wreszcie o sobie i przestań poświęcać się dla innych. Już jest dosyć takiego życia.

Tagi:

księżyc ,  nów księżyca , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz