Partner: Logo KobietaXL.pl

Każdy nów księżyca to odpowiedni moment na rozpoczęcie nowego rozdziału, ale ten nów księżyca w Baranie jest pod tym względem wyjątkowy. Wynika to w dużej mierze z faktu, że Baran, rządzony przez Marsa, planetę energii, jest bardzo dynamiczny, zorientowany na działanie i nigdy nie traci nadziei na zmianę.

 

Dlatego ten nów i dwa kolejne tygodnie do pełni, to czas, kiedy możecie poczuć w sobie nową energię do działania. To czas, w którym wreszcie uwierzycie, że marzenia są po to, aby je spełniać!

 

Będzie wam łatwiej wyrażać swoje pragnienia, zdobędziecie się na odwagę szczerych rozmów, które mogą doprowadzić do rozwiązania wielu konfliktów. Pamiętajcie jednak, że z natury dominujący i czasami agresywny Baran, może nastroić was również do zbyt emocjonalnej walki. Trzymajcie więc nerwy na wodzy, nie dawajcie upustu wszelkim swoim odczuciom, bo zranicie bliskich!

 

 

A oto horoskop na nów w Baranie:

 

 

Baran

 

Twój coroczny nów księżyca to szansa na spełnienie najskrytszych pragnień. I choć z reguły nie masz problemu z realizacją swoich planów, tym razem możesz sięgnąć po te, które wydają ci się nierealne. Przekonasz się, że nie masz racji!

 

Byk

 

Zwróć szczególną uwagę na swoje sny. Dzięki nim zrozumiesz, co jest teraz twoim priorytetem, bo pogubiłeś się w relacjach z bliskimi.

 

Bliźnięta

 

Masz szansę na zrealizowanie dużego, grupowego projektu i zostanie jego liderem. Nie bój się tego wyzwania.

 

Rak

 

Wreszcie nadszedł czas na powiedzenie bliskiej osobie tego, co od dawna cię dręczy. Zrób to, a przekonasz się, że twój strach był irracjonalny.

 

Lew

 

Będziesz działać impulsywnie, zrazisz sobie niektórych ludzi. Ale tylko dzięki temu osiągniesz swój cel. Musisz coś poświęcić.

 

Panna

 

Zastanów się nad swoimi relacjami. To czas na ich poukładanie. Szczególnie zadbaj o swój związek miłosny.

 

Waga

 

Męczy cię brak równowagi. Ty dajesz dużo, a mało dostajesz w zamian. To czas, aby ten problem wyjaśnić i postawić swoje warunki. Nie bój się tego wyzwania.

 

Skorpion

 

 

Nadchodzi czas poprawy równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Nie obawiaj się tego wyzwania, inaczej zniszczysz swoje relacje.

 

Strzelec

 

Zacznij planować wyzwalającą podróż. Jesteś zmęczony tkwieniem w marazmie. Musisz zmienić atmosferę wokół siebie, inaczej popadniesz w fatalny nastrój.

 

Koziorożec

 

To czas na emocjonalny rozwój, nie bój się spotkania ze sobą. Wszystko, co sam przed sobą ukrywasz na dnie duszy, teraz może ujrzeć światło dzienne i być oczyszczone.

 

Wodnik

 

Masz apetyt na większą widzę. Nadszedł czas, by poszerzyć horyzonty. To dziś twoja droga do równowagi wewnętrznej.

 

Ryby

 

Pomyśl o swoich celach finansowych. To najlepszy czas na szukanie nowej, znacznie lepiej płatnej pracy.

Tagi:

horoskop ,  księżyc ,  nów , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót