Partner: Logo KobietaXL.pl

Nazwę tej pełni nadali Indianie, bo właśnie wtedy zaczyna rozkwitać przepiękny floks mchowy o różowym kolorze. 

Dla astrologii to wydarzenie jest również bardzo ważne wydarzenie,  priorytetem jest dobra komunikacja i równowaga w relacjach osobistych.

Na pierwszy plan wychodzi poczucie nierównowagi w relacjach, a także w innych dziedzinach naszego życia. To czas, aby sprawdzić, z kim mamy prawdziwe relacje, kto nam służy, a kogo należy wyeliminować z naszego życia, bo zagraża naszej równowadze. To również czas na komunikację wewnętrzną i spotkanie z naszymi własnymi demonami. 

Aby w pełni wykorzystać moc, jaką niesie różowy Księżyc ważne jest odpowiednie przygotowanie. Noszenie tego dnia głównie różowych odcieni pomaga kierować energie, które przynosi Księżyc na odpowiednie tory.

Ponadto, jeśli masz kwarc różowy lub kamień księżycowy, jest to idealny czas, aby zostawić te amulety na zewnątrz w świetle księżyca. W ten sposób kamienie zostaną naładowane energią i będą mogły być używane przez cały rok. Ezoterycy zalecają umycie ich wodą z solą przed położeniem na działanie Księżyca. 

Osobom, które chcą przyciągnąć miłość, zaleca się umieszczenie na talerzu trzech białych świec w kształcie trójkąta i zapalenie ich, a pośrodku położenie kartki z wypisanym imieniem osoby, o której marzycie.

Co jeszcze radzą ezoterycy? Ci, którzy chcą upiększyć swoją skórę, mogą zostawić pojemnik z wodą w świetle księżyca i umyć twarz następnego ranka, a woda będzie miała właściwości odmładzające i oczyszczające. 

Jak różowa pełnia wpłynie na znaki zodiaku?

Znaki ziemi (Byk, Panna i Koziorożec) będą musiały zadbać o swoje ciało. Zdrowie jest niezbędne, więc zbilansowana dieta będzie korzystna dla organizmu. Znaki powietrza (Bliźnięta, Waga i Wodnik) muszą poprawić swoją komunikację z innymi, ta pełnia może w tym pomóc. Znaki ognia (Baran, Lew i Strzelec), uwolnią się od niepokoju, który nimi targa od jakiegoś czasu. Warto skupić się na medytacjach na łonie przyrody. 

Znaki wody (Rak, Skorpion i Ryby), uwolnią się od bólu lub smutku. Muszą jednak zbalansować swoją energię, najlepiej ubierając pastelowe ba

 
 

Tagi:

pełnia ,  księżyc ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót