Partner: Logo KobietaXL.pl

Nazwa tej pełni, podobnie, jak i innych pochodzi od rdzennych ludów Ameryki Północnej. W lutym bowiem maja miejsce duże ilości opadów śniegu. 

 

Jak twierdzi astrologia, to w tym nowym cyklu księżycowym będziemy mogli puścić stare więzi, które uniemożliwiają nam spełnienie swoich pragnień. Przyniesie on nam dużo nowych doświadczeń, nowej wiedzy. Spotkamy nowych ludzi, którzy pomogą nam odkryć nowe horyzonty.

 

Żeby jednak dokonać takiej zmiany, należy być bardzo uważnym. Jej potencjalna możliwość nie oznacza przecież pewności, że nowe nadejdzie. Aby tak się stało, musimy przestać trzymać się utartych schematów, umieć podjąć ryzyko w odpowiednim momencie i przede wszystkim, nie przeoczyć ludzi, którzy mogą pomóc nam dokonać zmiany.

 

Jak ta pełnia wpłynie na znaki zodiaku?

 

Baran

Nadszedł czas, by zadbać o siebie, wypocząć. Musisz zrozumieć, że bierzesz na siebie za dużo obowiązków. Jeśli chcesz zmian w życiu, musisz zwolnić. Nie da się żyć non stop na pełnych obrotach. Zrób listę tego, co jest dla ciebie naprawdę ważne. Dzięki temu zdobędziesz nową dawkę energii, a to zagwarantuje ci sukces. Naucz się jednak mierzyć siły na zamiary.

 

Byk

 

Podczas tej fazy księżycowej nauczysz się zdawać sobie sprawę z twoich prawdziwych pragnień. Skup się na działaniu, które cię do nich doprowadzi. Uwolnij się od toksycznych ludzi, bo przy nich nie zrobisz kroku do przodu.

 

Bliźnięta

 

Musisz nieco zwolnić. Pomoże ci to dać realną ocenę swojej obecnej sytuacji i uzyskać kontrolę nad swoimi decyzjami. Nie rozmieniaj się na drobne i nie oddawaj siebie każdemu spotkanemu człowiekowi. Kochasz towarzystwo, ale zweryfikuj z kim warto się spotykać.

 

Rak

 

Ta pełnia to czas na retrospekcję. Przemyśl swoje błędy, tak, aby mieć szansę je naprawić. Nadchodzi czas bardzo potrzebnej pokory, aby odnaleźć się na ścieżce do doskonałości. Zanim to jednak nastąpi. Czeka cię trudny okres. Musisz jednak przejść przez ten czas, aby odnieść zwycięstwo.

 

Lew

 

Masz w sobie dużo niepokoju i poszukiwania nowych pomysłów na życie. Ludzie, którym wierzyłeś, nie okazali się tacy, jacy się jawili. Rzeczy, które cię cieszyły, nagle przestały cieszyć. To sygnał, że musisz się zatrzymać, głęboko odetchnąć i dopiero za jakiś czas znowu ruszyć do przodu. Pozwól sobie jednak teraz na spokój i nie szukaj za wszelką cenę towarzystwa.

 

Panna

 

Musisz oderwać się od złych myśli i spojrzeć na życie bardziej radośnie. Twój perfekcjonizm jest naprawdę zbyteczny. Ta pełni przyniesie ci nowe możliwości, stworzy zupełnie inne wizje twojego życia, okaże się, że niepotrzebnie się martwisz. To będzie hojny czas dla Panny.

 

Waga

 

Odkrywanie nowej wiedzy pomoże ci odpowiedzieć na pytania, na które do tej pory nie znajdowałeś odpowiedzi. Ale przede wszystkim pomoże ci zobaczyć prawdziwą stronę innych i możesz być narażony na rozczarowanie. W przypadku Wagi ta pełnia pomoże uchronić się przed złymi intencjami ludzi. Wyjdziesz z tego obronną ręką.

 

Skorpion

 

Ta pełnia to dla Skorpiona czas miłości. Osoby samotne mogą znaleźć partnerów, a ci, którzy są w związku, zdecydowanie wyjdą ze swojej strefy komfortu, aby ożywić związek. Księżyc pomoże ci zwiększyć percepcję i wrażliwość. Zupełnie inaczej spojrzysz na swoje życie i partnera.

 

Strzelec

 

Ten Księżyc pomoże ci wrócić do źródła rzeczy, przezwyciężyć powierzchowne spojrzenie na to, co cię otacza. Żyjesz zbyt szybko i nazbyt lekko, często omijasz ważne aspekty życia. Ta pełnia może być przełomem, obudzi w tobie nowe uczucia. Zdziwisz się, kiedy to odkryjesz.

 

Koziorożec

 

To ty dobędziesz ochronną moc, której powinieneś użyć, podczas nadchodzących przeciwności losu. Błędy, które popełniłeś w przeszłości, nie mają już znaczenia, wiesz już jak je naprawić i wyprostować swoje ścieżki. Skorzystaj z tego, bo podobna okazja szybko się nie powtórzy.

 

 

Wodnik

 

Wodnik odzyska w tę pełnię przejrzystość decyzji i osądów na temat uczuć. Powróci stan harmonii i wewnętrznej równowagi. Dzięki temu spokojnie zabierze się do pracy, co pomoże w dokończeniu tego, co zaczął. Musisz jednak uważać na osoby spod znaku Strzelca.

 

Ryby

 

Ta pełnia oznacza małą rewolucję w twoim świecie zawodowym i twoich oczekiwaniach ekonomicznych. Wszystko się zatrzymuje, żeby złapać oddech. Ty też musisz to zrobić, bo ostatnio pogubiłeś się w niezbyt dobrych decyzjach. Przemyśl je sobie raz jeszcze, z niektórych możesz się wycofać.

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku ,  pełnia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót