Partner: Logo KobietaXL.pl

Podobnie jak i nazwy innych pełni i ta pochodzi od rdzennych ludów Ameryki Północnej. To plemiona Algonaquin z północno-wschodnich rejonów USA nazwały tę pełnię kwiatową z powodu wiosny w pełnym rozkwicie i na cześć wiosennych kwiatów.

Pełnia Kwiatowego Księżyca to czas szczęśliwy, jej nadejście może spowodować wiele zmian w naszym życiu. Możemy zweryfikować swoje plany, odnaleźć miłość, nowe pasje. To czas na ważne rozmowy, reasumpcję związku, albo na nową miłość. Aby się do niej przygotować, warto mieć w domu kwiatowe kadzidełka, kwiatowe olejki eteryczne, a na przywitanie pełni zrobić sobie kąpiel w kwiatowych zapachach.

 

Co Pełnia Kwiatowego Księżyca przyniesie znakom zodiaku? Sprawdźcie!

 

Baran

W jego przypadku ta pełnia będzie skupiać się bardziej na finansach, Baran musi zrobić „rachunek sumienia” swoich wydatków i znaleźć dodatkowe źródło dochodu. Musi też poszukać równowagi pomiędzy życiem a zawodowym i osobistym. Uporządkowanie związku pozwoli mu skupić się na pracy.

Byk
Byk musi zostawić za sobą nieudane związki. Próby powrotów, nadzieje na przyszłość i rozczarowania wyczerpały go kompletnie. Ta pełnia to czas na ostateczne decyzje i wyzwolenie się z otaczającej go matni.

Bliźnięta
Ta pełnia księżyca sprawi, że Bliźnięta będą gotowe, domknąć wiele spraw. Zawodowych i osobistych. Czas na ważne zmiany, nie ma już miejsca na wahanie i brak decyzji.


Rak
Dla Raka nadchodzi trudny czas. Ale jeśli weźmie się za bary z problemem, wyjdzie z tej sytuacji bez szwanku. Nie powinien jednak słuchać rad Strzelca, to nie jest jego przyjaciel.

Lew
Ta pełnia pokaże Lwu, nad czym warto jeszcze popracować, co zmienić w swoim życiu. Lew ma siłę na zmiany i powinien dobrze ten czas wykorzystać. Nie należy jednak przesadzać z przypadkowym towarzystwem, więcej skupienia i medytacji

Panna
Panna zrobić dla swojego partnera rzeczy, których zwykle by nie zrobiła, przekona się wówczas, że było warto. Jej śmiałe decyzje umocnią związek. Samotne Panny mogą znaleźć miłość swojego życia.


Waga
Stojąca w rozkroku Waga ma szansę dowiedzieć się, o co jej tak naprawdę chodzi. Powinna głęboko zajrzeć w swoją duszę i posłuchać, co w niej gra.


Skorpion
Ta pełnia nauczy go pokory. Skorpion musi uzbroić się cierpliwość, by dostać to, czego chce. Nic nie stanie się z dnia na dzień, na efekty trzeba poczekać.


Strzelec
Ta pełnia pokaże im, że muszą bardziej otworzyć oczy. Muszą dostrzec innych, ich potrzeby i cierpienie. To pozwoli mu zrozumieć, dlaczego ludzie postępują w taki, a nie inny sposób.

Koziorożec
Będzie szukać miłości w niewłaściwych miejscach i brać sobie do serca rzeczy, którymi nie powinien się przejmować. To będzie bolesne doświadczanie, ale naprowadzi Koziorożca na właściwą drogę.

Wodnik
To czas, by rozstać się z przeszłością. Inaczej nie da rady pójść dalej. Warto wybaczyć, odpuścić, a wszystko się inaczej ułoży. Ta pełnia może pomóc znaleźć nowe pokłady miłości.


Ryby
Ta pełnia księżyca dla Ryb to czas spłacania niektórych karmicznych długów. Jeśli masz coś, z czym musisz sobie poradzić, teraz będzie na to właśnie czas. Nie będzie to łatwe zadanie, ale bardzo oczyszczające.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  pełnia ,  pełnia kwiatowego księżyca , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót