Partner: Logo KobietaXL.pl

Bliźnięta kojarzone są z ciekawością, dwoistością, nie znoszą nudy, ciągle czegoś poszukują. To one zdominowały ten nów i skłonią nas do podobnych działań. Ponadto do szczerości i zrewidowania w naszym życiu różnych spraw. A że w czerwcu na niebie dominuje Wenus, będzie to również nów o związkach i relacjach.

 

 

 

 

Baran

 

Rozejrzysz się wkoło i wreszcie docenisz, to co posiadasz. Zrozumiesz, kto jest ci naprawdę bliski, rozpoznasz fałszywych przyjaciół. Uważaj szczególnie na Koziorożca, bo nie jest to osoba, która dobrze ci życzy.

 

 

 

Byk

 

Odkryjesz, że mówienie o uczuciach jest bardzo ważne, a zamykanie się na nie nie przynosi niczego dobrego. Możesz poczuć się samotny nawet w związku, ale to się odmieni. Pamiętaj, że twoim najlepszym przyjacielem jest Wodnik.

 

 

 

Bliźnięta

 

Czas trochę ograniczyć kontakty towarzyskie. Żyjesz nie swoim życiem, angażujesz się w zbyt wiele rzeczy. Skup się ba bliskich, nie dawaj aż tyle z siebie innym. Zajmij się tym już teraz, najwyższy czas.

 

 

 

Rak

 

Skup się na swoich potrzebach, zrób swoisty rachunek sumienia. Jeśli pragniesz zmian w życiu, to jest najlepszy moment do wyboru nowej drogi. Zrewiduj swoje relacje, bo wiele z nich budujesz na kłamstwie. Zacznij budować szczerość w związkach od siebie.

 

 

 

Lew

 

Potrzebujesz ciszy i skupienia. Ten nów może być inspirujący. Uważaj jednak na Strzelca, bo może chcieć cię oszukać. Zadbaj o pracę, bo gromadzą się tam chmury, czas je rozwiać.

 

 

 

Panna

 

Ten nów będzie dla ciebie przełomowy. Przypomni ci, że możesz spełnić swoje marzenia, więc otocz się przyjaznymi ludźmi. Patrz śmiało w przyszłość, nadchodzący czas to czas wielkich zmian!

 

 

Waga

 

Masz co podsumowywać, nieważne czy sukces czy porażkę. Nie zaniedbuj jednak bliskich na rzecz kariery. Skup się na relacjach, które ostatnio zaniedbałaś.

 

 

 

Skorpion

 

Wreszcie wyjdziesz poza strefę komfortu. Ten nów pokaże ci, że nie da się żyć wyłącznie dla siebie. Może stać się coś takiego, że zrozumiesz to dogłębnie. Pomyśl, co chcesz zrobić w najbliższym czasie, bo to czas dla ciebie na snucie planów.

 

 

 

Strzelec

 

Ten nów to okazja do pozbycia się złych nawyków. Przyjrzyj się też otaczającym cię ludziom. Uwielbiasz towarzystwo, ale czyha na ciebie Skorpion. Bądź uważny na jego poczynania.

 

 

 

Koziorożec

 

Jeśli masz partnera, będzie to idealny czas na rozwiązanie nierozstrzygniętych problemów w twoim związku. Jeśli jasno wyrazisz swoje uczucia, może być piękny happy end. Ale pomyśl też o swoich planach zawodowych, nie możesz spocząć na laurach.

 

 

 

Wodnik

 

To uzdrawiający czas dla ciebie. Po tym nowiu wiele problemów zdrowotnych zniknie lub znacznie się zmniejszy. Zadbaj jednak o odpowiedni relaks i ziołowe kąpiele, połączone z wizualizacją. Nie zapominaj o starych przyjaciołach, Lew za tobą tęskni.

 

 

 

Ryby

 

Ten nów rozświetli twoje życie miłosne i wszystko powinno ułożyć się dobrze. Pamiętaj też o swoich zamierzeniach, nie odkładaj tych planów, bo nigdy się nie ziszczą. Zapomnij też o Strzelcu, to nie jest twój przyjaciel. Sprawdź, co knuje za twoimi plecami.

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót