Partner: Logo KobietaXL.pl

 

Wpływ Wenus można dostrzec na wiele sposobów, to nie tylko większa możliwość zakochania się czy wejścia w nowy związek. Ta planeta sprawia, że stajemy się bardziej romantyczni, a co za tym idzie, również bardziej naiwni. Narazić się przez to możemy na rożne sytuacje. Trzy znaki zodiaku muszą szczególnie uważać.

Byk

To czas, kiedy twoje racjonalne myślenie może ponieść klęskę. Szczególnie na początku miesiąca. Nie daj się więc zwieś pozornie atrakcyjnym propozycjom. Stoi za nimi próba wykorzystania twoich przeróżnych możliwości. W rezultacie nie ty będziesz beneficjentem. Wstrzymaj się z decyzjami do połowy miesiąca. Wówczas dojdzie do głosu również Mars, który wejdzie w koniunkcję z Wenus, a który jest planetą rozsądku.

Lew

Dajesz się nabierać swojej drugiej połówce, w czerwcu sytuacja osiągnie apogeum. Twoja potrzeba akceptacji, dawania miłości, poczucia bezpieczeństwa sprawi, że nie wyczujesz fałszu, który jest po drugiej stronie. Romantyczna Wenus spowoduje, że zamiast używać swojej inteligencji zdasz się na fantazje. Tymczasem prawda, choć może być bolesna, jest jedyną drogą byś sam do siebie odzyskał szacunek. Czas na trzeźwe myślenie i podjęcie decyzji.

Wodnik

Uwielbiasz pomagać, zawsze jesteś pierwszy na cudze zawołanie. Tym razem jednak musisz bardzo uważać, bo ktoś może chcieć to wykorzystać. Być może zostaniesz poproszony o finansową przysługę, pożyczkę itp. Nie rób tego, bo stracisz te pieniądze. Nie bój się, że urazisz osobę proszącą. Ona chce cię tylko wykorzystać, a fałszywych przyjaciół lepiej usuwać ze swojego życia.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót