Partner: Logo KobietaXL.pl

Każdy znak zodiaku jest inny, ale każdy ma też swoje mocne strony. Należy umieć je wykorzystywać i sprawić, by działały na naszą korzyść. Oto największe wyzwania, które stoją przed znakami zodiaku w tym roku. Możecie im podołać, choć czasami może być trudno.

 

Baran

Przed Baranem czas trudny, musi przeorganizować wiele spraw, zrobić porządek w swoim życiu. Dlatego mogą cię czekać trudne chwile, kiedy uznasz, że nie dasz rady. Szczególnie ciężki może być kwiecień. Zanim jednak się załamiesz, nie zapomnij o tym, że umiesz osiągać cel i inspirować innych. Twoja moc tkwi w tym, że to co dla innych oznacza niemożliwe, dla ciebie jest osiągalne.

 

 

Byk

Ten rok może nie być zbyt pomyślny dla Byka. Wynika to przede wszystkim z jego upartego charakteru. W zeszłym roku pozwoliłeś sobie na zawalenie różnych spraw, masz z tego powodu wyrzuty sumienia. Bardzo chcesz wrócić do równowagi psychicznej, ale nie wszystko da się naprawić. Postaraj się jednak zrobić, co w tylko możesz, bo twoja moc to dążenie do doskonałości w każdej dziedzinie, którą się zajmujesz.

 

 

Bliźnięta

Największym wyzwaniem dla Bliźniąt będzie pogodzenie się z tym, że życie nie zawsze jest takie, jakie sobie wyobraziliśmy. Stoisz na rozdrożu i jeśli dokonasz złego wyboru, słono zapłacisz za błędy. Masz już świadomość, że część winy leży po twojej stronie. To dobrze, bo twoja moc tkwi w umiejętności wykorzystania własnych słabości, nie traktujesz ich jako przywary, ale jako dary, które mogą być bezcenne.

 

Rak

W tym roku Rak może przeżyć głębokie rozczarowanie. Wielkim wyzwaniem będzie uczciwe spojrzenie na siebie. Jeśli potrafisz oddzielić ziarno od plew, wtedy uda ci się wyjść na prostą. Masz wiele planów. Twój dar polega na tym, że umiesz mieć marzenia i potrafisz do nich dążyć, bez względu na przeciwieństwa.

 

 

Lew

Ten rok może odwrócić zła passę, z którą Lew miał ostatnio do czynienia. Warunek jest jeden – musisz przestać mieć czarne myśli i uwierzyć, że i ciebie mogą spotkać dobre rzeczy. Nie będzie może łatwo, ale na końcu czeka nagroda. Pamiętaj, wiele sobie zawdzięczasz, bo nawet jak przegrasz, wstajesz i walczysz dalej. Szczególnie w sprawach uczuciowych, co jest twoim wielkim darem.

 

 

Panna

Panna ma powody do radości. To będzie dla niej świetny rok, wiele spraw się w końcu wyjaśni. Musisz jednak uwierzyć w siebie, to twoje największe wyzwanie. Twoja moc tkwi w oddziaływaniu na innych. Intuicyjnie czytasz ludzi i wiesz, co im przyniesie ukojenie.

 

 

Waga

Waga stanie w obliczu kryzysu rodzinnego. Musisz zrozumieć, że nie na wszystko możesz mieć wpływ, a każdy człowiek podejmuje swoje własne decyzje. Uda ci się też zminimalizować straty. Masz bowiem niebywałą moc łagodzenia konfliktów. Umiesz też mierzyć siły na zamiary. Twoja moc tkwi w braku rozczarowania z powodu własnej niemożności.

 

 

Skorpion

Skorpion musi być przygotowany na zmiany w finansach. Również będą zawirowania towarzyskie. Musisz pamiętać, że życie nie znosi pustki, a wielkim wyzwaniem będzie zaakceptowanie nowego. Twoja moc tkwi w twojej charyzmie. Jesteś jak magnes, który przyciąga ludzi.

 

Strzelec

Strzelec może mieć problem z podejmowaniem decyzji. Wiele spraw nie układa się po twojej myśli, wahasz się też, w którą pójść stronę. Słuchaj swojego serca! Umiesz korzystać z podświadomości. Dzięki temu konstruujesz doskonałe relacje ze światem. To twój główny atut.

 

 

Koziorożec

Koziorożec może mieć problemy w pracy, która jest dla niego ważna. Musisz liczyć się z utratą stanowiska, a nawet z koniecznością szukania nowego zajęcia. Wyzwaniem dla ciebie będzie nie oglądanie się wstecz i nie obwinianie innych. Doskonale znasz ludzka naturę i umiesz szukać w ludziach tego, co w nich najlepsze. Dzięki temu nie przezywasz rozczarowań.

 

 

Wodnik

To może być kolejny rok rozczarowań dla Wodnika. Ale pamiętaj, życie nie jest zawsze takie, jakie byśmy chcieli. Twoja dobroć sprawia, że inni potrafią cię wykorzystać. Masz jednak w sobie wielką siłę. Upadasz i podnosisz się, odradzasz się niby Feniks z popiołów. Twoją mocą jest miłość do życia i wiara w jego sens.

 

Ryby

Ryby bezgranicznie wierzą innym. W tym roku największym wyzwaniem będzie rozpoznanie, kto wróg, a kto przyjaciel. Pamiętaj, że od tego zależy twoja finansowa przyszłość. Nie daj się oszukać. Twoja moc to umiejętność korzystania z intuicji. Jeśli jej nie odrzucisz, dokonujesz właściwych wyborów w życiu.

 

 

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót