Partner: Logo KobietaXL.pl
Ta pełnia może dać siłę i cierpliwość do wyznaczania ambitnych celów. To czas, który może pomóc nam zdobyć poczucie własnej wartości, aby stawić czoła nowym wyzwaniom. Czas bardzo energetyczne, prowadzący do zmian na różnych polach.
 
 
 
 
Baran
 
Pełnia Księżyca w Lwie wymaga od Barana ograniczenia ambicji w celu oceny ryzyka. Nie należy mylić poczucia własnej wartości z próżnością i samozadowoleniem. Otwierają się nowe możliwości, ale przede wszystkim należy postawić pokorę. Upewnij się, że dobrze znasz swoje pragnienia, zanim spróbujesz je zaspokoić.
 
 
Byk
 
Pełnia Księżyca w Lwie przynosi przebudzenie seksualności po nieaktywnej fazie dla Byka. Odnowiona energia seksualna wymaga otwarcia umysłu i doświadczenia. Wilczy Księżyc w pełni wzmocni kreatywną stronę Byka i otworzy umysł na nowe, nieznane, ale bardzo atrakcyjne obszary. Zachęci to do rozwoju intelektualnego.
 
 
Bliźnięta
 
Wyzwalana będzie ich wielka wrażliwość Pełnia Księżyca w Lwie może wprowadzić zamieszanie w beztroski świat Bliźniąt i wyciągnąć na jaw skrywane lęki. Wiele pytań, które do tej pory pozostawały bez odpowiedzi, zostanie rozpoznane. To wywoła burzliwy czas w stosunkach z ludźmi. Unikaj podejmowania decyzji. W pracy zaczyna się bardzo dobry okres.
 
 
Rak
 
Rak zostanie zmuszony do podjęcia ważnych decyzji. Pełnia mu w tym pomoże. Wpływ Wilczego Księżyca w Lwie na Raka będzie odczuwalny w większej harmonii w relacjach rodzinnych i miłosnych, a także w przyjaźni. Nauczy się dystansu do problemów w pracy i z pieniędzmi. Gdy stres zniknie, Rak zyska pewność siebie.
 
 
Lew
 
Wilczy Księżyc w Lwie jest dla Lwa ostrzeżeniem. Nadmiar zaufania może prowadzić do niespełnienia oczekiwań, a to przełoży się na frustrację. Lew w tych trudnych czasach bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje zewnętrznego wsparcia w postaci akceptacji i podziwu. Ale ta pełnia wyzwoli też w Lwie wspaniałe uczucia, którymi może się podzielić z bliskimi, takie jak hojność i empatia.
 
 
Panna
 
 
Panna, żyjąca między odpowiedzialnością a marzeniami, odczuwa obecnie ogromne wewnętrzne napięcie, które przynosi jej udrękę. Ale Wilczy Księżyc w Lwie wyleczy Pannę i rozpali jej wewnętrzne światło świadomości, które ją zainspiruje i otworzy nowe ścieżki. Będzie wiedziała, czego potrzebuje i będzie mieć determinację, aby zrobić wszystko, aby to dostać. Ta pełnia przyniesie jej spokój i szczęście.
 
 
Waga
 
Wilczy Księżyc zburzy jej wewnętrzną równowagę. Waga musi zastanowić się, czy warto za wszelką cenę udawać, że nic się nie dzieje. Jeśli zmieni nastawienie, wszyscy zobaczą zupełnie inną stronę Wagi, a ona odnajdzie w sobie nową siłę. To będzie ekscytujący czas, w którym Waga wrośnie i ewoluuje.
 
 
Skorpion
 
Będzie potrzebował ochrony w tej pełni Księżyca w Lwie, bo poczuje brak poczucia bezpieczeństwa. Może to być dla niego smutny czas. Będzie musiał zmierzyć się ze swoimi oczekiwaniami wobec innych i z tym, czy sam jest w porządku w stosunku do bliskich. Wzrośnie jego wrażliwość, doceni bardziej, to co ma i może utracić przez brak empatii. Skorpiony, które przejdą przez Wilczy Księżyc obronną ręką, wzrosną, zrozumieją nowe rzeczy, zyskają inne spojrzenie na otaczający ich świat.
 
 
Koziorożec
 
Po ogromnej pracy i wysiłku dusza Koziorożca jest wyczerpana i potrzebuje nowej energii. Wilczy Księżyc zrewolucjonizuje świat Koziorożca dzięki pojawieniu się nowych miłości, większej bliskości z przyjaciółmi, harmonii w rodzinie i pasji. Ten czas energetycznie zmieni na wszystkich poziomach Koziorożca, przyniesie wiele satysfakcji i przyjemności.
 
 
Strzelec
 
Energia Wilczego Księżyca da mu skrzydła. Czas zmian, ekscytacji nowymi wyzwaniami, to wszystko przyniesie mu pełnia w Lwie. Strzelec lepiej zrozumie wiele rzeczy, wejdzie na inny poziom duchowego rozwoju. Może być sam zadziwiony swoją przemiana, kiedy okaże się, jak wiele dotychczasowych spraw straciło na znaczeniu. Może to być kolosalny przełom w jego życiu.
 
 
Wodnik
 
Pełnia Wilczego Księżyca w Lwie da mu jeszcze większą moc rozpoznawania własnego miejsca i odkrywania swoich pragnień i potrzeb. Wodnik powinien się teraz wyciszyć, aby przez kilka dni skupić się na sobie. Dzięki temu zostanie wypełniony pozytywnymi uczuciami, bardzo potrzebnymi, aby później powrócić do normalnego życia. Wodnik jest w swojej erze, przed nim pasmo sukcesów i realizacji zamierzonych celów.
 
 
Ryby
 
Ryby odnajdą swoje dobre cechy takie jak wysiłek i wytrwałość. Skończył się czas tkwienia w miejscu, Wilczy Księżyc doda im niesamowitej energii, rozpoznają swoje głębokie potrzeby i znajdą moc, aby iść za głosem serca. To nie będą łatwe dni dla związków Ryb. To może być czas, w którym zweryfikują oczekiwania wobec partnerów, są w stanie podjąć nawet najtrudniejsze życiowe decyzje. W pracy Ryby też zyskają nowy impuls do działania.
 
 
 
 

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku ,  pełnia ,  pełnia księżyca ,  Wilczy Księżyc , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz