Partner: Logo KobietaXL.pl

Ta pełnia w Wadze to też czas na to, by odkryć czego chcemy naprawdę, jakie są nasze związki z innymi. To pełnia poświęcona relacjom. Oto co astrologowie radzą poszczególnym znakom zodiaku.

 

 

Baran

Twój związek jest stabilny i tego się trzymaj. Nie daj się ponosić wiosennym marzeniom o romantycznej miłości. Jeśli uważasz, że mogłeś trafić lepiej, to czas, aby uświadomić sobie, że przesadzasz. Dla samotnych Baranów to dla odmiany czas, by rozejrzały się wkoło. Ktoś bliski czeka tuż za rogiem.



Byk
To czas na otwarcie umysłu i serca, czas na to, by docenić partnera i odświeżyć wygasłe uczucia. Byki powinny sobie pofolgować i być mniej wymagającymi wobec drugiej polówki. Ideałów na świecie nie ma.



Bliźnięta
Ta pełnia pokaże prawdę o twoim związku. Chociaż w życiu Bliźniąt często panuje chaos, nowe spojrzenie może pomóc ci zmienić stare sposoby myślenia i działania. Jest czas, aby uporządkować swoje życie.



Rak
To pełnia dla Raków, które są singlami. To one mają szansę na nową miłość. Zawsze powściągliwe i milczące, teraz powinny zakomunikować swoje potrzeby.



Lew
To idealny czas, aby uciec od przeszłości i poszukać czegoś nowego. Kiedy uwolnisz się od traumy, możesz przyciągnąć związek, za którym tęsknisz. Musisz pamiętać, że możesz uczynić życie takim, jakim chcesz.



Panna
Nadszedł czas, aby zagłębić się w swoje myśli, pragnienia i być odważnym, aby iść dalej. Jeśli jesteś w związku, porozmawiaj z partnerem o swoich potrzebach, to doskonały moment.


Waga
To twoja pełnia. Jesteś w najlepszym czasie, aby określić, czego jeszcze chcesz w życiu. Jeśli masz partnera, pora powiedzieć mu o swoich oczekiwaniach, nie toleruj dłużej tego, że jesteś raniony.



Skorpion
Możesz mieć życie, jakiego pragniesz. Masz wystarczająco dużo energii, aby skupić się teraz na swoim życiu, na swoich oczekiwaniach. Nie zaniedbuj jednak relacji, bo Skorpiony zbyt często myślą wyłącznie o swoich potrzebach.



Strzelec
To czas decyzji. Twoje umiłowanie wolności nie sprzyja twoim relacjom. Musisz jednak odpowiedzieć sobie na pytanie, czy zdołasz pójść na kompromis? To poważna decyzja.


Koziorożec
To wyjątkowy czas, kiedy Koziorożce skupią się na relacjach. Oderwą od pracy, obowiązków i zobaczą, że jest też inne życie, z dala od zarabiania pieniędzy. To może być dla was przełom.



Wodnik
Jeśli nie będziesz powstrzymywać swoich uczuć, to w końcu otworzysz swoje serce na osobę, którą kochasz. Musisz jednak wiedzieć, co jest dla ciebie ważne w życiu, bo czasami masz z tym duży problem.



Ryby
Dla Ryb ważne jest, aby zdobyć szacunek osoby, którą kochają. Czas zastanowić się, czy warto aż tak się poświęcać i zabiegać o drugą stronę - im bardziej to robisz, tym mniej cię doceniają.

Tagi:

horoskop ,  pełnia ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót