Partner: Logo KobietaXL.pl

Anioły, zwane przez niektórych naszymi duchowymi przewodnikami,  nie tylko się nami opiekują. Wysyłają nam też różne znaki. Wybierz więc anioła, który cię przyciąga i sprawdź, co powinieneś zrobić.


 

Anioł nr 1

Twój przewodnik duchowy prosi cię, abyś pokochał siebie, zaakceptował siebie tak, jak akceptujesz i kochasz otaczających cię ludzi. Postaraj się pozytywnie patrzeć na innych. Pamiętaj, że jesteś wyjątkowy. Jesteś darem dla otaczającego cię świata. Zmień sposób myślenia na swój temat.


Anioł nr 2

Ostatnio ciężko pracowałeś, ale daj sobie teraz trochę czasu na odpoczynek. Zasługujesz na chwilę wolnego po ostatnich przejściach. Szukaj radości w każdej chwili życia. Doceniaj to, co masz, co osiągnąłeś. Każda szklanka może być do połowy pusta albo pełna.Anioł nr 3

Czujesz, że straciłeś połączenie ze swoim przewodnikiem duchowym i uważasz, że nie jest ci to potrzebne. Myślisz, że możesz wszystko rozwiązać sam, ale to nie jest prawda. Skup się na duchowym aspekcie swojego życia i uwierz, że ktoś nad tobą czuwa. Będzie ci zdecydowanie łatwiej.


Tagi:

test ,  psychozabawa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz