Partner: Logo KobietaXL.pl

Karma to sanskryckie słowo oznaczające działanie. Każde działanie wywołuje zaś odpowiednią reakcję. Ludzie, którzy wierzą w reinkarnację, są przekonani, że nasza karma idzie z nami przez kolejne wcielenia. Ale nawet jeśli twoja karma nie jest najlepsza, jest możliwość jej zmiany. W tym celu też należy podjąć odpowiednie działania.
Pamiętaj, karma, czyli prawo przyczyny i skutku nie jest karą, lecz służy temu, byśmy przerobili na Ziemi pewne lekcje. Człowiek nie może uciec przed konsekwencjami swoich działań, ale zmianą swojej postawy może zmienić swoją karmę.

A teraz wybierz obrazek, który napawa cię lękiem i sprawdź, co zagradza twoją drogę do szczęścia.

 

Co napawa cię lękiem?

 

 

1. Złamane obietnice


Jeśli wybrałeś ten obrazek, w poprzednim życiu miałeś skłonność do składania obietnic, których nie dotrzymywałeś. Dlatego w tym życiu często masz trudności z pieniędzmi lub umiejętnością budowania relacji.

Aby zacząć żyć inaczej musisz nauczyć się dotrzymywać danego słowa. Inaczej nie zmienisz swojego losu.

 

2. Porzucenie bliskiej osoby

Jeśli wybrałeś obrazek numer 2 to oznacza, że w poprzednich wcieleniach zraniłeś kogoś bardzo ci bliskiego. Dlatego teraz masz problem, aby znaleźć odpowiednią partnerkę czy partnera. Tworzysz toksyczne związki albo zrywasz relacje.

Jeśli chcesz uzdrowić swoja karmę musisz nauczyć się lojalności wobec bliskich. Czas, abyś potrafił poświęcić część siebie i nie był egoistą.

 

 

3. Samotność


Samotność bardzo ci doskwierała w poprzednich wcieleniach i nosisz to piętno do dziś w głębi serca. Stąd boisz się komukolwiek zaufać, masz wrażenie, że zostaniesz oszukany czy wykorzystany, a to sprawia, że jesteś osobą zgorzkniała i niezadowoloną z życia.

Aby to zmienić, musisz otworzyć swoje serce, nie chronić się za zbudowanym przez siebie murem, tylko pozwolić ludziom zobaczyć twoje prawdziwe oblicze.

 

Tagi:

test ,  psychozabawa ,  karma , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót