Partner: Logo KobietaXL.pl

 

 

Obraz nr 1
Przygotuj się na zmiany, które nadchodzą w twoim życiu. Nie skupiaj się na negatywnych rzeczach, pozwól sobie zmienić tok myślenia. Przeszłości już nie zmienisz, a przyszłość jest niewiadoma. Może cię bardzo przyjemnie zaskoczyć. 
Nie bój się więc zamknąć drzwi i pójść nową drogą. Uwierz w siebie i idź do przodu. Twój problem to brak wiary w swoje możliwości i przekonanie, że nie spotka cię już nic dobrego. Tymczasem życie jest nieprzewidywalne. Pamiętaj, każda burza mija i potem znowu wychodzi słońce.

 

 

Obraz nr 2
Nie spiesz się, wydarzy się we właściwym czasie. Masz teraz trudne chwile, ale bądź konsekwentny i cierpliwy, a zobaczysz, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Niestety, będziesz musiał przezwyciężyć wiele trudności, będzie się to jednak opłacało. Czarne chmury w końcu rozwieje wiatr, a a ty zobaczysz nowe perspektywy.

Ten miesiąc będzie dla ciebie bardzo stresujący, dlatego zadbaj o siebie. Staraj się robić to, co kochasz najbardziej, chodzić więcej, słuchać muzyki, oddawać się swojemu ulubionemu hobby i odpoczywać.

Bądź bardziej ostrożny, jeśli chodzi o potrzeby swoich bliskich.

 

 

Obraz nr 3
Bardzo chcesz zmienić swoje życie, marzysz o wielkich rzeczach, a zapominasz o tym, że zmiana zaczyna się od małych kroków. Najpierw musisz zacząć od zwykłych rzeczy: poprawić kontakt z ludźmi, których kochasz, wyjechać na weekend do innego miasta, odwiedzić dawno niewidzianych przyjaciół. Czujesz się przytłoczony życiem, a nie widzisz tego, że twój los jest w twoich rękach. Małe rzeczy mogą mieć wielką wartość. Wszystko jest w twoich rękach. Masz wiele możliwości, nie bój się spróbować czegoś nowego. I zrezygnuj z mediów społecznościowych, bo wpędzają cię one w niepotrzebne poczucie zazdrości.

Tagi:

psychozabawa ,  test , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót