Partner: Logo KobietaXL.pl

Oto sukienki, w których możesz wystąpić. Znajdź szybko tę, w której czułabyś się najlepiej.

 

 

 

 

1. Czarna

 

Jesteś osobą pewną siebie, masz nawet czasami skłonności do bycia wyniosłą. Znasz swoją wartość, jesteś asertywna, bronisz swoich granic. Lubisz ciekawe rozmowy, spotkania z interesującymi ludźmi. Idziesz na imprezę, bo wypada, ale jeśli się znudzisz, wyjdziesz po angielsku.

 

 

2. Zielona

 

Kochasz naturę, jesteś spokojna, zawsze opanowana i życzliwa. Lubisz imprezy towarzyskie, jesteś rozmowna, cieszą ci spotkania z innymi. Nie ranisz ludzi słowami, jesteś bardzo uważna na innych. Ludzie lgną do ciebie.

 

 

3. Malinowa

 

Jesteś tradycjonalistką, niechętnie wybiegasz poza konwenanse. Choć wybór koloru sukienki można uznać za odważny, jej fason wskazuje na to, że z jednej strony chcesz być uważana za osobę przebojową, z drugiej jednak nie chcesz przekraczać pewnych granic. Jesteś stabilna, można na ciebie liczyć. Czasami wpadasz w perfekcjonizm.

 

 

4. Biała

Jesteś niepoprawną romantyczką, kochasz życie, kochasz dobrą zabawę. Znasz swoją wartość jako kobieta, lubisz uwodzić mężczyzn, ale nigdy nie przekraczasz granic. Nie zawsze traktujesz ludzi serio, ale nie wyrządzasz im krzywdy. Masz ograniczoną ilość przyjaciół, choć wielu znajomych.

 

 

5. Niebieska

 

Jesteś oazą spokoju i opanowania. Nie wpadasz w furię, umiesz się kontrolować. Z drugiej strony jednak bywasz nieśmiała i czasami zagubiona. Nie lubisz się wyróżniać, czasami wolisz być schowana w tłumie. Jesteś bardzo życzliwa dla innych.

 

 

6. Kwiecista

 

Gdyby dziś żyły wiedźmy, byłabyś wśród nich, a nie na imprezie. Kochasz magię, rytuały, uwielbiasz zjawiska paranormalne. Kierujesz się intuicją, potrafisz biegać boso po łące czy kąpać się nago w oceanie. Wiele osób nie zna jednak twojej prawdziwej natury.

 

Tagi:

test ,  psychozabawa ,  sukienki , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: