Partner: Logo KobietaXL.pl

Najpierw dokładnie obejrzyj miotły i wybierz tę, która podoba ci się najbardziej.

 

Screen facebook

 

Teraz sprawdź swoją osobowość!

 

 1. Wiedźma-przedsiębiorca

Posiadasz umiejętność dokładnego wyodrębniania własnych możliwości. Jakby za magiczną przyczyną bardzo szybko nabierasz natchnienia do nowych pomysłów i działań. W toku pracy bardzo często włączasz swą "intuicję wiedźmy", która pomaga ci w unikaniu ryzyka i strat. Czas wolny spędzasz aktywnie: loty na miotle oraz ekstremalne dyscypliny sportowe nie są ci niezbędne. Ale oczywiście, piątkowych sabatów z przyjaciółkami nikt nie odwołuje!

2. Wiedźma-mag

Dysponujesz wyrazistą mimiką i czarodziejskim krasomówstwem. Prawdopodobnie inni zauważają w tobie zdolności do przewidywania różnych wydarzeń i do wcześniejszego przygotowywania się do nich. Jesteś wyjątkowo delikatną osobowością i możesz bez kart wróżbiarskich szybko dostrzegać niezgodność pomiędzy słowami a emocjami innych osób.

3. Władcza wiedźma

Posiadasz umiejętność wpływania na ludzi za pomocą nacisku emocjonalnego, przy czym układają ci się z nimi dobre stosunki. Pomimo wyraźnie uwidocznionych cech liderskich jesteś czarodziejką, która często ponosi na rzecz innych ofiarę w postaci własnych spraw.

4. Wiedźma-pedantka

Wiesz, gdzie znajduje się każdy kociołek oraz miotła w Twoim domu. Podoba ci się doskonały porządek i żądasz, aby inni też go przestrzegali. Gdy bierzesz się za przygotowywanie czarodziejskiego napoju lub za organizowanie sabatu, to z pewnością doprowadzisz tę sprawę do końca. Inne wiedźmy drżą przed tobą, za każdym razem okazując ci swój zachwyt i szacunek.

5. Wiedźma-mentorka

Świetnie wyczuwasz innych ludzi. Stosunki polegające na zaufaniu są dla ciebie najważniejszym kryterium. Za nic nie wybaczysz zdrady podstępnemu czarodziejowi. Wszechświat wyposażył Cię również w umiejętności mentorskie i wychowawcze. Będzie cię satysfakcjonowała praca z młodymi czarodziejami, którzy dostrzegą w tobie prawdziwy przykład do naśladowania.

6. Wiedźma o żelaznym charakterze

Z łatwością rozpoznajesz fałsz oraz sztuczność w stosunkach dwustronnych. Na sabatach i w trakcie spotkań zawsze udaje ci się obronić swoje poglądy i zasady. Niestety, nie cierpisz doskonałości innych magów oraz wiedźm, dlatego też od czasu do czasu możesz być kąśliwa.

7. Wiedźma-pionierka

Odróżniasz się od innych wiedźm szerokim spectrum zainteresowań. Nie jest ci trudno przystosować się do nowych warunków i zmian w życiu. Jesteś tą czarownicą, która nie będzie czekała na odpowiedni moment: o wszystkich ważnych problemach decydujesz sama i nie boisz się jako pierwsza rozpocząć przygotowywanie nowego czarodziejskiego napoju.

8. Wiedźma-marzycielka

Masz osobowość marzącą i liryczną… Z innymi wiedźmami stosunki układają ci się na zasadzie zaufania: dobrze znasz się na ludziach, czujesz ich. Duże znaczenie przykładasz do wyglądu zewnętrznego oraz czarodziejskich ubiorów, zupełnie nie umiesz oszczędzać magicznych pieniędzy.

9. Wiedźma-introwertyczka

Umiesz cieszyć się zwykłym życiem i spokojnie znosisz rutynowe obowiązki: czyszczenie kotłów, sprzątanie pomieszczeń mieszkalnych i przygotowywanie czarodziejskich napojów. Nie sprawia ci problemów zgodne życie z innymi czarodziejami: lubisz pomagać innym i czuć się potrzebną. Większość czasu wolisz spędzać w samotności, uciekając na Łysą Górę.

10. Wiedźma-podróżniczka

Nie znosisz rutyny: częsta zmiana miejsca pracy - to dla ciebie normalna rzecz. Praca jest dla ciebie - prawdziwym twórczym przyczółkiem. Często bierzesz miotłę i wyruszasz w nieznane ci wcześniej miejsca. Innym czarodziejom jest interesująco z tobą przebywać, gdyż nie masz nic przeciwko dzieleniu się z nimi swym wielowiekowym doświadczeniem.


 

Tagi:

test ,  wiedźma ,  czarownica ,  biała magia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót