Partner: Logo KobietaXL.pl

Czy chcesz zrozumieć, kim naprawdę jesteś? Zrób ten prosty test. Spójrz na zdjęcie poniżej i wybierz zwierzę, które najbardziej cię przyciąga.


Wybierz zwierzę.

1. Pies


Kochasz ludzi. Łatwo wzbudzasz zaufanie, jesteś osobą lubianą i cenioną. Ale na zewnątrz pokazujesz, że nie dbasz o to, bo boisz się zranienia. Niepotrzebnie, czasami trzeba przeżyć rozczarowanie, bo to też jest lekcja.

Porzuć swoją pozę, otwórz serce przed innymi. Nie warto udawać kogoś, kim się w rzeczywistości nie jest.2. SowaJesteś w takim punkcie, że czujesz potrzebę natychmiastowych zmian, w większości w sferze emocjonalnej, ale także w życiu osobistym. Ale udajesz nadal, że wszystko jest w porządku. Jesteś osoba mądrą, stabilną, nie chcesz zawieść innym. Tymczasem masz też swoje słabe strony i czas je uzewnętrznić. Nie udawaj, że jesteś non stop silny.


3. Lampart


Kochasz słońce i ciepłe, egzotyczne miejsca. Nie brak ci
optymizmu i dobrego humoru. Wierzysz w pozytywną stronę życia. Masz jednak świadomość, że mógłbyś mieć jeszcze więcej. Nie lubisz jednak ujawniać się przed ludźmi ze swoimi możliwościami.

Żyj jak chcesz, nie kieruj się opiniami innych! Nikt za ciebie życia nie przeżyje, a ci co zazdroszczą, i tak będą zazdrościć.4.Lew


To ostatni moment, by coś zrobić. Zmień swoje życie, pracę, przyjaciół. Jesteś osobą waleczną i twórczą. Nie udawaj sam przed sobą, że zadowala cię to, co masz. Przyznaj się do porażek. Wtedy łatwiej będzie ci rozpocząć nowe życie i zdobywać to, co chcesz.

Czasami warto schować dumę do kieszeni, aby żyć, jak się chce.5. Kot

Masz zdolność dostrajania się do emocji i uczuć tych, z którymi się spotykasz. Wiesz, jak sprawić, by ludzie czuli się dobrze, jak znaleźć właściwe słowa we właściwym czasie. Niestety, twoją bolączką jest to, że niewielu rozumie, czego ty tak naprawdę pragniesz. Zacznij mówić o tym otwartym tekstem, wymagaj od innych. Nie możesz dawać w nieskończoność.
6. Tygrys

Bywasz duszą towarzystwa, uwielbiasz żarty, potrafisz gromadzić ludzi wokół siebie. Ale zawsze ty wszystko organizujesz, ty wychodzisz z inicjatywą. Robisz dobra minę do złej gry, ale jesteś tym zmęczony. Odpuść, pokaż innym, że już masz dosyć, że czas na przejęcie pałeczki. Przekonasz się, ile osób zadba o ciebie. Nie bój się tego testu.

Tagi:

test ,  psychozabawa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót