Partner: Logo KobietaXL.pl

Obejrzyj kule i wybierz szybko tę, która najbardziej cię przyciąga:

 

Wybierz magiczna kulę.

Kula nr 1

 

Nie bez powodu twój wybór padł na niebiesko – fioletową kulę, która zmienia kolor w zależności od padania światła. Niebieski symbolizuje spokój, fiolet mądrość i szacunek Fiolet stymuluje też ośrodki mózgu odpowiedzialne za kreatywność i rozwiązywanie problemów. Twoim największym marzeniem jest właśnie osiągniecie harmonii. Chcesz aby rok 2023 przyniósł rozwiązanie dręczących cie problemów, marzysz o tym, aby wreszcie wyjść na prostą. Ale nic się samo nie zadzieje. Musisz sam podjąć ważne decyzje.

 

Kula nr 2

 

Ta roziskrzona, wielokolorowa kula zdradza twoje pragnienie radości. Żyjesz przygnieciony obowiązkami, masz wrażenie, że dalej nie dasz rady. Twoim marzeniem jest możliwość dzielenia trosk z kim innym, zdjęcie ze swoich pleców przynajmniej części ciężarów. Żeby to jednak osiągnąć, musisz się przełamać. Nie ma niczego wstydliwego w proszeniu o pomoc. Dopiero wtedy odetchniesz pełną piersią.

 

Kula nr 3

 

Czerwony o wyjątkowo energetyczny kolor, który zawsze skupi na sobie uwagę. Stymuluje ludzkie ciało, podnosi ciśnienie krwi i bicie serca. A ty bardzo tego potrzebujesz, nowej energii, nowych wyzwań, odrobiny adrenaliny w swoim życiu. Żyjesz znudzony tym, co się dzieje, marzysz, aby w nadchodzącym roku zadziało się coś, co przełamie schemat. Uważaj jednak, bo czasami marzenia się spełniają, a być może nie doceniasz tego, co masz? Być może nie nadajesz się wcale do innego stylu życia?

 

Kula nr 4

 

Ta przepiękna kula mówi o tym, że marzysz o życiu w zgodzie z natura, że chcesz też wreszcie żyć w zgodzie ze sobą. Jesteś niepoprawnym marzycielem, uwielbiasz spokój, chcesz mieć czas na kontemplacje, na delektowanie się drobnostkami. Coś jednak stoi ci na przeszkodzie i marzysz o tym, by się w przyszłym roku z tym uporać. Odrobina wysiłku sprawi, że możesz zacząć wszystko od nowa.

 

Kula nr 5

 

Kolor zielony wywołuje skojarzenia związane z naturą, zdrowiem i spokojem, ale jest również utożsamiany z pieniędzmi i bogatymi ludźmi. Kolor zielony zapewnia harmonię i równowagę pomiędzy ciałem, mózgiem, a emocjami. I to są właśnie twoje pragnienia, chcesz osiągnąć w przyszłym roku finansowy sukces, masz dość zamartwiania się o pieniądze. Dobrze wiesz, że jest to droga do tego, by budować wówczas harmonię na każdym polu swojego życia. Jednak musisz zmienić swój sposób myślenia o bogactwie. Ma nie być ono celem, ale środkiem do osiągnięcia sukcesu. Tylko wtedy w przyszłym roku spełnisz swoje marzenia.

 

Kula nr 6

 

Marzysz o dalekim świecie, o egzotycznych podróżach. Wierzysz, że w przyszłym roku wreszcie plany zrealizujesz. Jest tylko jedno „ale” – masz zbyt wiele niezałatwionych spraw i nie uciekniesz od nich nawet na końcu świata. Zastanów się, czy ta chęć wyjeżdżania nie jest tak naprawdę związana z tym, że nie chcesz zmierzyć się z rzeczywistością. Przyszły rok będzie dobrym czasem, by zweryfikować to, czego naprawdę potrzebujesz.

Tagi:

test ,  psychozabawa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz