Partner: Logo KobietaXL.pl

Wybierz zdjęcie lasu, do którego bałabyś się wejść sama. 

 

 Wybierz las, do którego bałabyś się wejść.

 

Nr 1

 

Jesteś osobą, która ma duże możliwości, ale jest w tobie lęk przed zwycięstwem. Z jednej strony bardzo pragniesz sukcesu, z drugiej, obawiasz się reakcji otoczenia na twoją niezwykła przemianę. Bez względu na to, na jakim działasz polu, nie chcesz dopiąć spraw do końca, bo wówczas znalazłabyś się w kompletnie innym miejscu w swoim życiu i ta perspektywa napawa cię ogromnym lękiem

 

 

Nr 2

 

Najbardziej boisz się tego, że nie rozwiążesz swoich problemów osobistych. Choć mogłabyś to zrobić i uciąć pewne sprawy, jestem przekonana, że nie poradzisz sobie w nowej sytuacji. Dlatego tkwisz w starym układzie, być może w toksycznym związku, masz wokół siebie złe relacje. Jest jednak w tobie strach przed ich zerwaniem.

 

 

Nr 3

 

Ciągną się za toba nierozwiązane problemy z przeszłości. Mogą dotyczyć bardzo różnych spraw, od rodziny po finanse. Nie chcesz jednak wracać do tego tematu, budzi on w tobie paniczny lęk. Jeśli jednak tych spraw nie załatwisz, nie zrobisz kroku do przodu.

 

Nr 4

 

Trapią cię leki dotyczące przeszłości twojej rodziny, może chodzić o traumy, które odziedziczyłaś po przodkach. Są jeszcze osoby, które znają tajemnice twojej rodziny i warto z ich wiedzy skorzystać. Tylko w ten sposób, mierząc się z nieprzyjemną historią rodzinną, uda ci się wyjść na prostą i odetchnąć z ulgą.

 

 

Nr 5

 

Bardzo boisz się o swój związek i wszystkie sprawy z nim związane. Męczy cię ten strach od dłuższego czasu, intuicyjnie wyczuwasz bowiem, że coś jest nie tak. Paraliżuje cie jednak lek przed szczerą rozmowa na ten temat. Inaczej problemu nie rozwiążesz.

 

 

Nr 6

 

Twój nawiększy lek dotyczy spraw zdrowotnych twoich lub kogoś z bliskich osób. Nie chcesz mówić na ten temat otwartym tekstem, wolisz udawanie, że wszystko jest w porządku. Niestety, nie jest to dobre wyjście. Musisz otwarcie zmierzyć się z problemem.

Tagi:

test ,  psychozabawa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: