Partner: Logo KobietaXL.pl

Oto cztery pisanki, możecie wybrać tylko jedną. Podejmijcie szybką decyzję!

 

1. niebiesko - fioletowa

Niebieski kolor  to stabilność, pewność siebie, męskość, racjonalność. Jest utożsamiany z wodą, spokojem i odpowiedzialnością.  To znak, że brakuje wam pewności siebie i że tęsknicie, za cechami charakteru, takimi jak siła, zdecydowanie. To również oznaka tego, że macie przed sobą trudne decyzje, boicie się ich podjąć i szukacie wsparcia na zewnątrz. Podświadomie wiecie jednak, że to powinien być wasz wybór i stąd tęsknota za wewnętrzną siłą. Kolor fioletowy jest utożsamiany z rodziną królewską, mądrością oraz szacunkiem. Stymuluje ośrodki mózgu odpowiedzialne za kreatywność i rozwiązywanie problemów. 

 

2. żółto – pomarańczowa

Żółty, złoty to harmonia, mądrość, zwinność, błyskotliwość. W buddyzmie zaś kolor pomarańczowy reprezentuje kolor oświecenia. To kolor o najwyższym stopniu doskonałości. Przypisuje się mu właściwości sprzyjające koncentracji umysłowej.

W Chinach kolor pomarańczowy znajduje się pomiędzy żółtym, kolorem doskonałości, a czerwonym, kolorem szczęścia. Co więc oznacza wasz wybór? Chęć duchowego rozwoju, wejście na nową drogę życia. Nie przegapcie tego momentu, bo jest bardzo ważny!

 

 3. żółto - zielona

Żółty kolor oznacza harmonię. Zielony kolor wywołuje skojarzenia związane z naturą, zdrowiem i spokojem, ale jest również utożsamiany z pieniędzmi i bogatymi ludźmi. Kolor zielony zapewnia harmonię i równowagę pomiędzy ciałem, mózgiem, a emocjami. Jeśli wybraliście te pisankę, to znak, że żyjecie w skrajnych emocjach. Marzy wam się spokój i bezpieczeństwo finansowe.

 

4. różowo - niebieska

Różowy kolor symbolizuje kobiecość, romantyzm, niewinność, młodość. Wybór pisanki może oznaczać tęsknotę za dawnymi latami lub chęć znalezienia romantycznej miłości. Niebieskie dodatki to marzenia o sile, spokoju i stabilności. 

Tagi:

psychozabawa ,  pisanki ,  test , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót