Partner: Logo KobietaXL.pl

Oto sześć bram, za każdą z nich jest inny widok. Przez którą chciałbyś teraz przejść, która z nich cie najbardziej woła?


Wybierz bramę.


Brama nr 1

Marzysz o odpoczynku i podróży w nieznane. Masz dość swojego przewidywalnego życia, chciałbyś odwiedzić dalekie kraje, być blisko przyrody, cieszyć się chwilą. Jesteś zmęczony nadmiarem obowiązków i smutnym przekonaniem, że nic cię ciekawego nie czeka.


Brama nr 2

Marzysz o sukcesie, o pokazaniu światu, że jesteś zdolny do wielkich rzeczy. Wiesz, że masz ku temu duży potencjał, ale wewnętrzne blokady wstrzymują cię przed podjęciem ryzykownych decyzji. Dlatego, nawet gdy nadarza się jakaś okazja, nie chcesz z niej skorzystać z powodu lęku.


Brama nr 3

Marzysz o wolności, za wszelką cenę chciałbyś się wyrwać z rożnego rodzaju krępujących cię więzów. To może być toksyczny związek, praca bez perspektyw, brak nowych idei i pomysłów. Dałbyś wszystko, by móc zacząć zupełnie nowe i inne życie.


Brama nr 4

Marzysz o życiu w pięknie i luksusie. Chciałbyś mieć wokół siebie piękne wnętrza, mieć szafę pełną eleganckich ubrań. Jesteś zmęczony bylejakością, tym, że na wiele rzeczy zwyczajnie cię nie stać.


Brama nr 5

Marzysz o wielkiej romantycznej miłości. Takiej, która zdarza się może tylko raz w życiu. Masz dość nijakich związków, szarej rzeczywistości, rozczarowań innymi ludźmi. Chciałbyś oddać komuś swoje serce, jesteś nawet gotów na cierpienie, byleby tylko skosztować nieziemskich doznań.


Brama nr 6

Marzysz o spokoju i porządku, chciałbyś mieć ład w swoim życiu. Jesteś zmęczony chaosem, niemożnością zapanowania nad wieloma sprawami, poczuciem, że tracisz kontrolę nad swoim życiem.

Tagi:

test ,  psychozabawa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót