Partner: Logo KobietaXL.pl

 

Obejrzyj rzeki na zdjęciach. Nad którą chętnie byś usiadł? Która cię najbardziej przyciąga? Odpowiedź na to to pytanie pokaże, czego w życiu pragniesz i na jaki etapie właśnie jesteś.

 

1.Twoje życie toczy się bardzo wartko, nie masz czasu na przyjemności. Czasami czujesz ogromne zmęczenie i miałbyś ochotę na to, by zatrzymać się choć na moment. Boisz się jednak zwolnić, bo coś cię może ominąć, czegoś nie uda się załatwić. Twoja podświadomość prosi jednak o chwilę odpoczynku dla ciała i duszy. Czas, abyś się zatrzymał, poukładał swoje priorytety, znalazł chwilę dla siebie i bliskich.

 


2. Czasami masz wrażenie, że się dusisz. Nadmiar obowiązków, niezbyt dobre relacje, wysokie wymagania wobec twojej osoby - to zaczyna przytłaczać coraz bardziej. Marzy ci się głęboki oddech, chwila wolności, a nawet samotności. Masz poczucie, że za dużo wziąłeś na siebie. Chciałbyś się od nich uwolnić i wypłynąć na szerokie wody.

 


3. Masz dość jednostajności życia, czujesz często znużenie, zmęczenie, a nawet nudę. Masz poczucie, że już nic ciekawego nigdy cię nie spotka, że utknąłeś w martwym punkcie. Marzy ci się jakiś przełom, jakieś wydarzenie, które może zmienić wszystko. Po nim twoje życie miałoby wyglądać inaczej. Nie wiesz jednak, co takiego mogłoby się wydarzyć, żebyś wreszcie znowu zaczął oddychać pełną piersią.

 

4. Stoisz przed trudnym wyborem, musisz w końcu podjąć decyzję. Bardzo się jednak tego boisz, wydaje ci się, że nie jesteś w stanie zapanować nad sytuacją. Tymczasem to brak jakiejkolwiek decyzji powoduje, że masz w sobie tyle lęku. Każdy twój wybór będzie dobry, zaprowadzi cię do celu, musisz jednak podjąć ten wysiłek.

 


5. Bardzo się boisz tego, że wielu rzeczy już nie zdążysz zrobić. Jesteś zabiegany, zaaferowany wieloma sprawami, które są jednak mało istotne. Najważniejsze sprawy zostawiasz bez rozwiązania. Tymczasem bez ich załatwienia nie osiągniesz spokoju. A spokój jest tym, czego pragniesz najbardziej. Musisz jednak zrozumieć, jakie są twoje priorytety.

 

 

 

 

Tagi:

psychozabawa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót