Partner: Logo KobietaXL.pl

Wybierz jeden z mostów bez zastanowienia. Wskaż na ten, który napawa cię strachem. A teraz sprawdź, co kryje się w twojej podświadomości.


Most nr 1


pixabay free photo

Jeśli boisz się sprawdzić, co jest po drugiej stronie tego mostu, oznacza to, że czujesz się w swoim życiu bardzo niepewnie. Jasne światło może oznaczać zarówno coś dobrego jak i niszczycielski pożar. Boisz się tego, co cie może spotkać, wolisz chować się przed światem, niż stawić opór swoim lękom. Należysz do osób, które boja się tak samo sukcesu jak i porażki, wolisz siedzieć w cieniu, nie lubisz brać spraw w swoje ręce.

 

Most nr 2

pixabay free photo

 

Masz w sobie ogromny lęk przed upływającym czasem i samotnością. Nawet w związku nie czujesz poczucia bliskości, wydaje ci się, że nikt cię nie rozumie, że nie współodczuwa z tobą, nie jest w stanie ci pomóc. Bardzo obawiasz się swojej sytuacji finansowej, bo nic cię tak nie przeraża, jak widmo biedy. Nawet, jeśli masz pieniądze i tak żyjesz w ciągłym lęku. Musisz w końcu zrozumieć, że lęk paraliżuje twoje wszelkie próby działania i nawiązania naprawdę bliskich relacji.


Most nr 3

 

pixabay free photo

 

Bardzo boisz się o przyszłość swoją i swoich bliskich. Przeczuwasz nadchodzące niebezpieczeństwo, choć dokładnie nie wiesz, co to może być. Masz zbyt wielką wyobraźnię, która podsuwa ci tragiczne wydarzenie, które w realu tak naprawdę nigdy się nie spełnią. Ale do ciebie to nie dociera, a taki sposób myślenia zabiera ci radość życia.


Most nr 4

 

pixabay free photo

 

Marzysz o sukcesie, spektakularnych osiągnięciach, chciałbyś mieć dobrą pozycję, być docenianym. Niestety, z drugiej strony odczuwasz ogromny lek przed zwycięstwem, boisz się, że nie udźwignąłbyś odpowiedzialności z tym związanej. Ten strach powoduje, że z jednej strony marzysz o karierze, kiedy jednak kolejny raz coś nie wychodzi, tak naprawdę oddychasz z ulgą.


Most nr 5

pixabay free photo

Boisz się samotnej starości, utraty bliskich, rozluźnienia więzów. Stąd jesteś zaborczy, czasami ograniczasz rodzinę, nie pozwalasz innym na samodzielne wybory i ich ich własne decyzje. Nie umiesz pogodzić się z faktem, że każdy ma swoje życie i powinien nim sterować samodzielnie, nie będąc w żaden sposób manipulowany. Twoje leki zatruwają życie otoczeniu, dlatego najwyższy czas spojrzeć prawdzie w oczy.

 

Most nr 6

 

pixabay free photo

Boisz się prawdziwej miłości i przyjaźni, boisz się wolności. Wolisz szereg ograniczeń , które cie przytłaczają, bo wtedy czujesz się bezpieczny. Mógłbyś pójść własną drogą, za głosem serca, ale nie potrafisz. To, że można być kompletnie niezależnym, nie mieści się w twojej głowie. Jesteś więźniem swoich wyobrażeń.

Tagi:

psychozabawa ,  lęk , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót