Partner: Logo KobietaXL.pl

Obejrzyj konie, które są na zdjęciu. Wybierz tego, który najbardziej przypadł ci do gustu.

 

test konie

 

A teraz sprawdź, co to oznacza:

 

1. Ten koń dumnie wspięty wśród dzikiego krajobrazu oznacza, że bardzo szukasz spokoju, ciszy i komfortu. Niestety jest wiele przeszkód, które musisz pokonać i nie zawsze dajesz sobie z nimi radę. Wiesz, czego chcesz, ale nie będzie to wcale łatwe do zdobycia.

Nadchodzi jednak czas, by zmierzyć się z przeciwnościami losu. Nie czeka dłużej. Nawet jeśli przeszkoda wydaje ci się zbyt trudna, spróbuj. Jeśli teraz nie spróbujesz, nigdy się nie uda.

 

2. Kochasz piękno, lubisz dobre rzeczy i siebie też chcesz ujrzeć w dobrym świetle. Niestety, za bardzo opierasz się na opiniach innych. Musisz zdecydowanie uwolnić się od ocen zewnętrznych i zadbać o poczucie własnej wartości. Jeśli tego nie zmienisz ominie cię w życiu ważny związek.

 

3. To co cię hamuje to brak luzu i puszczenie rzeczy wolno. Ciągle starsza się, by wszyscy mieli dobre zdanie na twój temat, a przez to boisz się iść za głosem swoich marzeń. Spróbuj to zrobić, nawet łamiąc reguły. Nie chodzi o to by ranić innych czy postępować niezgodnie z prawe. Puść wodze, by zobaczyć nowe horyzonty, otworzyć drzwi, które zamknęłaś dawno temu…

 

4. Twój koń oznacza twoją wielką tęsknotę za dzikością, za wiatrem we włosach. Masz wrażenie, że jesteś zamknięta, że brakuje ci powietrza, a ty marzysz o wolności. Krótki wyjazd może ci pomóc, ale docelowo niczego nie rozwiążę. Nie uciekaj przed problemami, postaraj się je rozwiązać. Zmierz się z nimi teraz i odzyskaj utraconą wolność.

 

5. Jesteś osobą empatyczna i bardzo opiekuńczą. Ludzie ci ufają. Ale teraz to ty potrzebujesz wsparcia i pomocy ze strony bliskich. Upewnij się, czy dając o innych nie zaniedbałaś siebie. Musisz ograniczyć pomaganie i skupić się trochę na sobie. Zbyt często poświęcasz się dla innych, zaniedbując własne potrzeby. A to może się wkrótce zemścić…

 

6. Koń o zachodzie słońca oznacza, że nadszedł czas, by zakończyć coś w swoim życiu. Prawdopodobnie doszłaś do punktu, w którym dalszej drogi w tym kierunku nie ma.

Masz potrzebę, by przejść do następnego etapu, ale jeszcze się wahasz, jeszcze się boisz. Nie miej w sobie lęku, w życiu wszystko się kończy, a potem zaczyna coś nowego. Nie poddawaj się, tylko podejmij wreszcie właściwa decyzje.

 

7. Uwielbiasz zabawę, masz świetne poczucie humoru. Z tego powodu masz wiecznie ludzi wokół siebie. To świetnie,ale czy w głębi duszy tez jesteś taka radosna? Na ile to gra pozorów? Przed tobą mogą być przełomowe chwile, oceń je na trzeźwo, nie obracaj w żart. Zbyt lekkie nastawienie może sprawić, że sama sobie zaszkodzisz..

 

8. Czujesz potrzebę objęcia kontrolą swojego życia. Wmykają ci się rożne sprawy i masz tego świadomość. Może chodzić o związek, o dziecko, o szefa. Masz potrzebę, by wziąć się w garść i wszystko ogarnąć. A jednak zamykasz się na prawdziwy problem – przedstawiasz go w zupełnie innym świetle. Musisz skonfrontować się z prawdą.

 

Podoba ci się test? Udostepnij go znajomym!

 

https://www.paraloscuriosos.com/a15800/que-caballo-te-gusta-mas-el-que-escojas-habla-sobre-tu-suerte-1

 

Tagi:

test ,  psychologia ,  konie ,  dusza , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: