Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Uprzątnij bałagan w całym mieszkaniu, a szczególnie w sypialni i pod łóżkiem.

Ustaw łóżko tak, by nie stało pod oknem albo pod ścianą, za którą znajduje się toaleta. Nie powinno też znajdować się pod belkami sufitowymi czy w pobliżu ostrych narożników pomieszczeń.

Zamykaj drzwi do łazienki i opuszczaj deskę sedesową, żeby symbolicznie uchronić się przed utratą energii chi.

Na czas snu zasłaniaj w sypialni wszystkie lustra, w których widzisz z łóżka swoje odbicie.

Energetyzuj w swym mieszkaniu strefę bagua odpowiedzialną za zdrowie – ustaw w niej żywą i zdrową roślinę lub coś żółtego.

Afirmuj swoje doskonałe zdrowie. Możesz zapisywać swoje afirmacje i umieszczać je w miejscach, w których codziennie będziesz je widywał. Wybierz kilka swoich zdjęć, na których jesteś szczęśliwy i zdrowy, i również rozstaw lub rozwieś je w swoim mieszkaniu.

Wykorzystuj rośliny i światło, żeby harmonizować i podnosić poziom energii. Otwieraj okna i wpuszczaj do mieszkania świeże powietrze.

Jeśli w strefie Zdrowia, w centrum mieszkania, masz kominek, wpływ żywiołu ognia możesz zharmonizować ustawiając w tej strefie jakiś przedmiot związany z żywiołem wody.

Pozbądź się niepotrzebnego sprzętu eletronicznego, szczególnie z sypialni. Zneutralizuj promieniowanie elektromagnetyczne komputera, umieszczając rośliny i ekrany ochronne w pobliżu monitora.

Medytuj, wchlaniaj energię drzew i symbolicznie przecinaj tzw. sznury energetyczne łączące cię z negatywnymi sytuacjami i osobami.

http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/feng-shui-dla-zdrowia/

 

Tagi:

feng shui ,  zdrowie ,  sypialnia ,  medycyna chińska , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót