Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Może wydawać się to śmieszne, ale w Ameryce Łacińskiej wiele osób, które nie mogą pozbyć się szybko mieszkania czy domu korzysta z usług uzdrowicieli. Oni oczyszczają właścicieli jak i nieruchomość ze złej energii, aby szybko przyciągnęli klienta. Ponieważ u nas o podobnych uzdrowicieli trudno, można posiłkować się feng shui. Jest kilka zasad, które pomagają w takich przypadkach. Feng shui to sztuka sprowadzania pozytywnej energii poprzez odpowiednie dekorowanie domu czy unikanie pewnych przedmiotów.

 

Niewiele osób wie, że ten przepływ energii może być również wykorzystany podczas próby sprzedaży domu czy mieszkania. A ponieważ może działać różnorako - przyciągając lub odstraszając potencjalnych nabywców, warto poznać dlaczego tak się dzieje. Jeśli więc szukasz kupca na swoją nieruchomość, oto kilka praktycznych porad:


Napraw to, co nie działa

Pęknięta dachówka, pęknięta ściana, uszkodzone drzwi lub jakikolwiek inny element, który jest uszkodzony przywołuje negatywną energię. Napraw wszystkie zepsute rzeczy.Uprzątnij środek pomieszczeń

Powyrzucaj lub pochowaj wszelkie zbędne rzeczy, które kumulują się na środku. Daj miejsce przepływającej energii.Umyj drzwi i okna
Drzwi i okna to miejsca, przez które wchodzi energia, jeśli są brudne, mogą stać się przeszkodą dla tej pozytywnej w dotarciu do wnętrza, a tym samym do twojego życia. Poza tym tym nie warto, aby pierwsza rzecz, którą kupujący zobaczyli była zaniedbana.


Zadbaj o dobrą energię
Są wreszcie przedmioty, które mogą pomóc ci energetycznie, aby twój dom sprzedał się szybciej. To świeże kwiaty, które należy umieścić najlepiej w pobliżu wejścia, aby oczyścić wszystko, co do domu wchodzi. Warto metalowe przedmioty dekoracyjne umieścić na północnym zachodzie, a elementy drewniane lub rośliny o okrągłych liściach na południowym wschodzie. To pozwoli szybciej znaleźć kupca.

 

 

Tagi:

feng shui ,  dom ,  sprzedaż , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót