Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Bardzo często chcemy sprawić partnerowi czy bliskiej osobie radość, a tymczasem niewłaściwy wybór podarunku może mieć wręcz odwrotne skutki. Oto lista rzeczy, których nigdy nie dajemy ludziom, na których nam zależy!Ostre przedmioty

 

Nigdy nie dawaj tych rzeczy w prezencie!

 

Nawet jeśli bliska osoba uwielbia gotować, nigdy nie kupujmy jej noży ani innych ostrych rzeczy w prezencie. Według feng-shui taki podarunek oznacza pecha, wrogość i pośrednio „przecina” więź miłosną czy przyjaźń pomiędzy obdarowanym a darczyńcą.Zegarki

 

Nigdy nie dawaj tych rzeczy w prezencie!


Jeśli nie chcesz pożegnać się z tą wyjątkową osobą, nie dawaj jej w prezencie zegarka. Według feng-shui reprezentuje on ograniczony czas, jaki jest przed twoim związek i sugeruje, że niebawem się skończy. Dlatego zegarek jest najgorszym prezentem dla partnera!


Czerwone róże

 

Nigdy nie dawaj tych rzeczy w prezencie!


Choć to piękne kwiaty, ich symbolika według feng-shui jest smutna. Ich długie łodygi, pokryte cierniami, zwiastują nadchodzące cierpienie w związku. Mogą wręcz oznaczać rozstanie.

 

Chustki

 

Nigdy nie dawaj tych rzeczy w prezencie!

 

Choć może być to piękny prezent, feng-shui uważa, że chustka reprezentuje smutek i łzy. Podarowana bliskiej osobie może sprowadzić na nią nieszczęście.

 

 

Tagi:

feng shui ,  prezent , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót