Partner: Logo KobietaXL.pl

Feng shui to zaprojektowanie przestrzeni w taki sposób, aby energia w pomieszczeniach mogła swobodnie przepływać. daje to harmonię, która z kolei wpływa na samopoczucie mieszkańców oraz ich satysfakcję z poszczególnych sfer życia: zawodowej i finansowej, miłosnej, rodzinnej oraz zdrowotnej. Jeśli więc zależy ci na przyciągnięciu dobrobytu, najważniejsze jest zlokalizowanie strefy bogactwa w twoim domu. Jest ona położona na południowych wschodzie. Jeśli nie potrafisz sama określić kierunków w swoim domu, posłuż się kompasem. Nie ma znaczenia, co znajduje się w tej strefie, mieszkania przecież nie zmienisz. Ważne jest to, aby o strefę bogactwa jak i inne pomieszczenia odpowiednio zadbać. Należy też mieć odpowiedni stosunek do pieniędzy.

 

Co należy więc zrobić?

 

1. Uprzątnij bałagan w całym mieszkaniu, a szczególnie w gabinecie i w strefie bogactwa.

 

2. Jeśli w strefie bogactwa w twoim mieszkaniu znajduje się łazienka, symbolicznie może to oznaczać, że z twojego życia „odpływają” pieniądze. By tego uniknąć, zamykaj prowadzące do niej drzwi i opuszczaj deskę sedesową.

 

3. W strefie bogactwa, w salonie i gabinecie umieść fontannę, roślinę lub lampę.

 

4. W strefie bogactwa i w gabinecie umieść coś w kolorze fioletowym, fioletowe zasłony, fioletową roślinę. Fiolet jest głównym kolorem bogactwa.

 

5. Ustaw biurko, przy którym pracujesz w tzw. pozycji władzy. Osiągniesz to, widząc przy pracy drzwi do pokoju. Naprzeciw biurka zawieś jakiś inspirujący dla ciebie obraz.

 

6. Zadbaj o to, by  wszystkie urządzenia w domu były sprawne, usuń zepsute sprzęty lub je napraw.

 

7. Kup nowy portfel i noś w nim monety chińskie przewiązane czerwoną wstążeczką.

 

8. Nie bądź skąpy, wydając pieniądze, robisz miejsce na nowe.  Zachowuj jednak równowagę i unikaj rozrzutności.

 

9. Czerwony kolor energetyzuje absolutnie wszystko. Jest to bardzo mocny kolor i może dodać energii wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Dlatego wystarczy zawiązać czerwoną kokardę w strefie bogactwa dla ozdoby, założyć ją na przykład na stojącą tam figurkę.

 

10. Nie oczekuj zmiany następnego dnia, przepływy energii potrzebują czasu, aby się zmienić i zacząć działać pozytywnie.

Tagi:

rytuał ,  pieniądze ,  feng shui , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót