Reklama:
blocker

Lubimy kupować w ciuchlandach, gromadzić w domy stare przedmioty kupowane na targach staroci czy w antykwariatach. Nosimy biżuterię po babci, pożyczamy ciuchy od koleżanek. Mało kto wierzy też w to, że używana rzecz kumuluje w sobie energię - dobrą albo złą. Przy dobrej energii zaczyna nam sprzyjać szczęście, nagle los się odwraca, a my jestesmy zadziwieni...

Wiele jednak używanych przedmiotów posiada energię niezgodną z nasza własną - jak twierdzą metafizycy - i wówczas zaczynają się problemy. Owe rzeczy wibrują złą energią, która sprowadza na nas kłopoty, problemy ze zdrowiem.

Zobaczcie, jak wydzielają energię przedmioty, wydawałoby się zupełnie niewinne:

 

Co więc zrobić? Pozbywać się takich przedmiotów? Nie, wystarczy wyczyścić je ze złej energii. W przypadku ubrań jest kilka sposobów. To wieszanie na wieszakach grubej soli morskiej, lawendy lub oczyszczanie rzeczy wibracjami dzwoneczków. Możecie zobaczyć to na tym filmie. Warto też czasami oczyścić ze zej energii cały dom - oto rytuał z solą!

 

ZapiszZapiszZapisz

Tagi:

rytuał,  rytuały,  energia,  zła energia,  energia rzeczy,  pech,  klątwa, 

Loading...
Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:


  • Komentarz od: ~Margot - blog www.iameverywoman.eu   zgłoś nadużycie  

    Troszkę straszno :( , ale skoro sa sposoby na odczarownie złych mocy, to uważam, że warto szukać pięknych rzeczy w starociach. :) :) :)

Powrót
Wyszukiwarka
Najnowsze
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...