Partner: Logo KobietaXL.pl

Jak więc z mocy ukrytej w roślinach korzystać? Jak zapewnić sobie dobrobyt i spokój. Jakich roślin używać? Sprawdźcie!


  1. Lawenda

Włóż suszone kwiaty lawendy bezpośrednio do poduszki. Według ezoteryków lawenda jest środkiem odstraszającym negatywne energie, które blokują obfitość i miłość. Aby skorzystać z jej zalet, wystarczy odpruć poduszkę, włożyć tak kilka suszonych kwiatów lawendy i zaszyć.  


  1. Bazylia

Uważana jest za roślinę, która przyciąga do domu dobrobyt. Aby skorzystać z jej możliwości należy podczas pełni zrobić kąpiel w bazylii. Ugotuj garść liści bazylii,  garść liści laurowych i dwie łyżki miodu w garnku z wodą. Dodaj napar do wanny, i zrób sobie relaksującą kąpiel podczas pełni księżyca. Skup się na myśleniu o powodzeniu finansowym.


  1. Liście laurowe

Włożone do portfela, zapewniają stały dopływ gotówki.


  1. Szałwia

Okadzanie szałwią to magiczne rytuały wielu rdzennych ludów. oczyszczają, odnawiają, przynoszą jasność myśli, odpędzają złe duchy. Warto od czasu do czasu okadzić dom liśćmi szałwii,  również samemu poddać się okadzaniu, aby oczyścić się ze złej energii.


  1. Cynamon

Jeśli chcesz dostać podwyżkę, dodawaj do kąpieli napar z cynamonu. 

 

  1. Anturium

Ta roślina przyciąga dobrobyt i szczęście. Dobrze ją mieć postawioną w sypialni.


     7. Rumianek

Kąpiele w rumianku są dobre dla osób, które właśnie doznały straty finansowej. Wlej napar z rumianku do wanny, pozwoli ci to jak najszybciej zapomnieć o porażce. 

 Oprócz tego, że rumianek jest doskonałym środkiem przeciwbólowym, a przede wszystkim relaksującym, ma szerokie właściwości lecznicze. Twoja skóra będzie też wdzięczna za takie kąpiele.


  1. Czterolistna koniczyna

Znana od wieków z tego, że przynosi szczęście. Ale trzeba ją znaleźć samemu, ususzyć i nosić przy sobie. 


  1. Róża

Mało kto wie, że potrafi przyciągać pieniądze. Wystarczy ususzyć kilka płatków i włożyć do książki, którą przeczytałaś i nie będziesz teraz używać. Książki tej nie wolno nikomu pożyczać!

 
 

Tagi:

rytuał ,  rośliny ,  bogactwo ,  pieniądze , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót