Partner: Logo KobietaXL.pl

Dla ezoteryków nie ma przypadków. Nawet więc jeśli nosisz bransoletkę wyłącznie dla ozdoby czy z sentymentu ze względu na ofiarodawcę, jej rozerwanie czy utrata jest bardzo ważnym znakiem. Co warto więc wiedzieć na ten temat?

Co oznacza rozerwana bransoletka?

 


Rozerwana bransoletka, która jest tylko biżuterią, nie jest, niestety, dobrą wróżbą. Oznacza zbliżające się kłopoty i konflikty, ostrzega przed możliwymi problemami w sferze zawodowej i finansowej. Zerwanie się srebrnej bransoletki oznacza możliwe spory i problemy rodzinne. Zerwana złota bransoletka może zwiastować nadchodzące kłopoty finansowe i problemy w związku. Zerwanie bransoletki z kamieni naturalnych ostrzega przed możliwymi kłopotami ze zdrowiem. To znak, że należy o siebie zadbać!

Jeśli bransoletka zrywa się naraz w kilku miejscach, to znak, że trzeba zacząć rozładowywać narastające konflikty. Jeśli była prezentem, oznacza to złe intencje dawcy. Trzeba pamiętać, że bransoletka najczęściej pęka wtedy, kiedy nadchodzi najwyższy czas, by wydostać się z błędnego koła
zakończyć serię niepożądanych zdarzeń, usunąć ciężki ciężar i brzemię.

 Wiele osób nosi bransoletki ochronne. Maja one strzec przed rzucanymi klątwami, odpychać negatywną energię wysyłana przez innych. Co oznacza, kiedy rozrywa się bransoletka – talizman? Według ezoteryków, symbolika jest wówczas zgoła inna. To znak, że bransoletka spełniła swoją rolę i nie jest w stanie pochłaniać więcej płynącej do ciebie złej energii. Jej limit ochronny się zwyczajnie wyczerpał i czas na złożenie nowego amuletu.

Być może jednak jesteś związana ze swoją starą bransoletką. Ezoterycy radzą, by w takiej sytuacji spróbować ją naprawić, ale musi być oczyszczona przed ponownym założeniem. Do oczyszczania potrzebujemy grubą sól morską, którą wsypujemy do szklanego, przezroczystego naczynia, tak aby zajęła mniej więcej jedną trzecią jego objętości. Bransoletkę układamy w soli i zalewamy zimną wodą. Robimy to wieczorem przed pełnią. Wynosimy naczynie na noc na dwór, tam gdzie padają promienie Księżyca. Zabieramy przed pierwszymi promieniami słońca. Płuczemy i bransoletka jest już gotowa do ponownego użycia.

Procedura ta nie dotyczy jednak ani buddyjskich nici, ani czerwonych nici kabały. Ich przerwanie wiąże się z koniecznością założenia nowej bransoletki.

 

Co to oznacza, gdy gubimy bransoletkę?

 

Oprócz czasami znacznej straty finansowej, nie jest to również dobry sygnał. Strata złotej bransoletki zwiastuje możliwość niedobrych zdarzeń w rodzinie, w tym również zdrowotnych, dlatego warto wówczas zadbać o profilaktyczną wizytę lekarską i zdaniem ezoteryków, nie są to wcale żarty.

 

 

Dla osób prowadzących biznes, utrata złotej bransoletki może oznaczać problemy finansowe.

Utrata srebrnej bransoletki oznacza możliwy poważny konflikt z przyjaciółmi lub nadchodzące problemy w pracy. Może być to też ostrzeżenie przed nieżyczliwą osobą, która jest w twoim otoczeniu, ale nie możesz jej rozpoznać.

Utrata bransoletki z kamieni naturalnych wiąże się z możliwymi zmianami w życiu, nieoczekiwanym wydarzeniem, którego kompletnie się nie spodziewasz.

Jeśli zgubiona bransoletka zostanie szybko odnaleziona, nie musisz się martwić o nadchodzące kłopoty. To znak, że wszystko szybko wróci do normy.

Jeśli jednak nie uda się jej znaleźć, nie możesz ubolewać nad stratą. Trzeba szybko pożegnać się z nią w myślach i pozwolić jej odejść, aby bransoletka zabrała ze sobą możliwe kłopoty. To może w dużej mierze uchronić cię przed pechem. A jeśli ktoś znajdzie twoja bransoletkę i zostawi ją dla siebie, zabierze wszystkie twoje problemy.Co zrobić, jeśli znajdziesz bransoletkę innej osoby?Rzeczy innych ludzi są nasycone energią ich właściciela, dlatego nie zaleca się zbierania znalezionej biżuterii, bez względu na to, jak może być droga i piękna. Uważa się, że wraz z czyjąś bransoletą możesz wnieść do domu cudze nieszczęścia, biedę i choroby. Nawet jeśli biżuteria nie przeniesie negatywnej energii poprzedniego właściciela, ezoterycy mówią, że dla równowagi będziesz musiała zapłacić określoną cenę za znaleziony przedmiot. W ten sposób możesz stracić to, co jest dla ciebie naprawdę drogie.

Jeśli widzisz zgubiona bransoletkę, leżąca w widocznym miejscu, nigdy jej nie podnoś. Istnieje stary rytuał, który mówi, że można wraz z bransoletką pozbyć się swoich problemów, przekazując je innym. Być może bransoletka leżąca na twojej drodze nie została więc wcale zgubiona, a zostawiona celowo, by ktoś inny przejął złą energię.

Nie należy też nikomu oddawać znalezionej bransoletki. W przeciwnym razie będziesz musiała wziąć na siebie odpowiedzialność za nieszczęścia, które mogą spotkać obdarowana osobę.

Można rzecz jasna wierzyć lub nie, w to, co mówią ezoterycy. Ich zdaniem jednak, wszystko jest energią, więc każde zdarzenie ma swoje konsekwencje.

Tagi:

rytuał ,  magia ,  bransoletka , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót