Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Psychologia koloru jest wykorzystywana w marketingu, relacjach międzyludzkich, tworzeniu wizerunku, a nawet podczas dekorowania wnętrz. Ale zarówno według feng shui jak i ezoteryków, to jaki kolor wybieramy, ma też głębsze znaczenie. To głos naszej podświadomości, bo konkretne kolory przywołują konkretne zdarzenia.

 

Według feng shui choinka powinna być udekorowana zgodnie z pięcioma żywiołami. Zaleca się równowagę między wszystkimi elementami. Drzewko reprezentuje drewno, światełka przedstawiają ogień, bombki brązowe przedstawiają ziemię, srebrne i złote metal, a niebieskie - wodę.

Dobrze w tych kolorach szukać ozdób i ich ilość powinna być równo rozłożona.

 

Ale wasze choinki są być może inne. Jaki kolor zdominował świąteczne drzewko i co to oznacza? Sprawdźcie!

 

Czerwony to pasja, miłość, uwodzenie, siła, aktywność. Jeśli wasza choinka jest w czerwieni, to znak, że szukacie siły lub nowego związku.

 

 

Żółty, złoty to harmonia, mądrość, zwinność, błyskotliwość. Ubranie choinki na złoto lub żółto sygnalizuje potrzebę zgody i spokoju.

 

Niebieski to stabilność, pewność siebie, męskość, racjonalność. Jeśli wasza choinka zdominowana jest przez niebieskie ozdoby, to znak, że brakuje wam pewności siebie i że tęsknicie, za męskimi cechami charakteru, takimi jak siła, zdecydowanie.

 

Pomarańczowy to szczęście, entuzjazm, kreatywność, sukces. Przewaga pomarańczowych ozdób to oznaka tęsknoty za sukcesem i znalezieniem szczęścia.

 

Zielony to przyroda, wzrost, płodność, pieniądze. Zielone ozdoby mają przywołać pieniądze do domu.

 

Fiolet to potęga, ambicja, tajemnica, dostojność, bogactwo. Przewaga ozdób w tym kolorze ujawnia podświadome pragnienia zdobycia tych cech charakteru i pieniędzy. To marzenie o byciu osobą cenioną i silną.

 

Różowy to kobiecość, romantyzm, niewinność, młodość. Jeśli taka jest wasza choinka, oznacza to tęsknotę za młodymi latami lub chęć znalezienia romantycznej miłości.

 

Biały, srebrny to niewinność, czystość, dobro. Przewaga takich ozdób symbolizuje marzenie o życiu, w którym dominuje uczciwość i klarowne reguły.

 

 

 

Tagi:

feng shui ,  kolory ,  choinka ,  święta , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót