Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

 

Według feng shui, aby w domu zagościł dobrobyt i miłość, musi być zachowana odpowiednia harmonia. Energia musi mieć swobodny przepływ, tak, aby nie napotykała na swojej drodze przedmiotów, które jej na to nie pozwalają. Jeśli bowiem tak się dzieje, do domu mogą zawitać kłopoty i konflikty. Trzeba też wiedzieć, gdzie należy ustawić konkretne przedmioty.

 

Co sprzyja dobrej energii?

 

 

Obrazy latających ptaków

Obrazy lub zdjęcia ptaków w locie przyciągną możliwości w biznesie i w pracy. Powinno się je umieścić w salonie swojego domu.

 

 

Przedmioty ceramiczne

Dzbany i ozdoby, szklane i ceramiczne zgodnie z feng shui, dobrze stabilizują energię, zwłaszcza ustawiane na podłodze.

 

Posągi

Swoją formą przekazują przesłanie, dają też spokój mieszkańcom domu.

 

Sól morska

 

Jest uważana za jeden z minerałów i naturalnych elementów yang (pierwiastka pozytywnego) planety. Może służyć do pochłaniania nadmiaru energii z atmosfery. Warto umieścić ją w misie i trzymać w otwartym miejscu.

 

Kryształy kwarcu

Idealnie jest umieścić je w takim miejscu, bu mogło padać na nie światło słoneczne. Odbite promienie doskonale zwiększają pozytywną energię.

 

Lustra

Powiększają optycznie przestrzeń, dając oddech domowi.

 

 

Lampy i świece

Każde źródło światła jest mikrokosmosem słońca. Świetnie nadaje się do pobudzania pasji, inspiruje i skłania do refleksji.

 

 

Elementy te w domu są według feng shui nieznędne, aby pomóc nam w przepływie energii w przestrzeni potrzebnej do uzyskania dostatku, dobrobytu i szczęścia.

Tagi:

feng shui ,  dom ,  wnętrze , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót