Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Według feng shui, jeśli chcemy przyciągnąć partnera, należy do wystroju domu używać takich rzeczy, które występują w parach. Dlatego namawia się osoby samotne do posiadania dwóch stolików nocnych, dwóch obrazów w tej samej przestrzeni, dwóch poduszek w pokoju itp. Ma to na celu przebudzenie i wypełnienie przestrzeni energią numeru dwa.


Kluczem jest założenie, żeby otaczać się w domu tym, czego pragniemy. Dlatego zaleca się umieszczanie w całym domu obrazów lub fotografii wyrażających szczęście, aby móc przyciągać takie uczucia do siebie.  Warto też jest pokój  udekorować zdjęciami par, które posłużą za magnes.


Harmonia, która musi istnieć między wszystkimi elementami przestrzeni, jest niezbędna, aby umożliwić przepływ energii. Warto więc zadbać o ciepły nastrój, używać maksymalnie naturalnego światła, mieć żywe rośliny.


Zdecydowanie zaleca się też wyeliminowanie wszystkich przedmiotów i symboli, które budzą negatywne odczucia.


Wskazówki feng shui dotyczące przyciągania miłości są jednoznaczne - wyrzucić należy wszystkie te przedmioty, które pamiętają nieudane relacje, które przypominają niepowodzenia, mroczne chwile lub budzą negatywne uczucia, które mogą hamować energię.


 Można też urządzić w odpowiedni sposób sypialnię, aby zaprosić do niej miłość. 


Wskazane jest, aby zamknąć drzwi łączące ten pokój z innymi, mieć łóżko dla dwojga, które nie stoi przy ścianie, ale ma dojście z dwóch stron i użyć do dekoracji koloru pomarańczowego.


Warto też mieć w domu symbole feng shui, które nawiązują do miłości i szczęścia:


Symbol podwójnego szczęścia

 

feng shui

Jest to chiński ideogram, który jest używany do przedstawiania dobrobytu i bogactwa, jest ważny zarówno aby przyciągnąć partnera, jak i do ochrony i uświęcania związku. Ten symbol wywodzi się z koncepcji Shuang Hsi, zwykle występuje w kolorze czerwonym i zaleca się go używać jako dekorację wnętrz domu.


Para kaczek mandarynek

Te ptaki tworzą pary na całe życie. Są symbolem trwałego związku i rodziny. Reprezentują stabilność w relacjach. 

Te ptaki reprezentują miłość i wierność. Dlatego zaleca się umieszczenie ich we współrzędnych południowo-zachodnich, na środku stołu, z dwiema czerwonymi świecami obok kadzidła różanego.


Motyl

Reprezentuje w feng shui zarówno miłość, jak i wolność. Motyl wzywa do procesu transformacji, symbolizuje młodą i niewinną miłość. Warto więc mieć w domu wizerunki motyla.


Sroka

Można ją uznać za jeden z najmniej znanych symboli feng shui, który przyciąga miłość. Jest związana z radością i szczęściem, koncentruje się również na nowych możliwościach i daje nowe spojrzenie. Uważa się, że tradycyjnie stara się wyeliminować wszystkie blokady energetyczne, które mogą wystąpić, szczególnie w życiu miłosnym.


Koraliki kwarcowe

Dają harmonijne przepływy energii w całym pomieszczeniu. Jeśli szukamy miłości, należy wybrać kwarc różowy, który  jest używany do wzmacniania energii miłości, aby ją przyciągnąć lub utrzymać.Ważne jest, aby otoczenie wyrażało to, czego się szuka. Dlatego, jeśli szukasz partnera, feng shui, mówi, że ​​ważne jest, aby zostawić wolną przestrzeń na przybycie tej osoby. Oznacza to nie tylko dwa stoliki nocne, ale też puste przestrzenie do wykorzystania w szafie, a nawet posiadanie więcej niż jednego krzesła.


 

Możliwość swobodnego przepływu energii przez główne pomieszczenie jest niezwykle ważna. Dlatego zachęca się do eliminacji tych obiektów, które mogą utrudniać przepływ pozytywnej energii, zwłaszcza telewizora. Według feng shui, destabilizuje on energię i wpływa na odpowiedni odpoczynek.

 

Tagi:

feng shui ,  miłość ,  singiel , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót