Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:
 
Feng sui rządzi się teorią 5 elementów, jest to woda, drewno, ogień, ziemia i metal. Każdy z nich wiąże się z innym aspektem życia, kolorami i nastrojem.
 
 
 
Ważna rozmowa
 
W Feng Shui elementem związanym z komunikacją jest woda: skojarzone z nią kolory to niebieski i czarny. Elementem, który daje siłę, jest metal – symbolizuje go biel i szarość. Podczas ważnego spotkania roboczego ważne jest, aby używać tych dwóch elementów. Zaleca się noszenie błękitu połączonego z szarością lub bielą. Warto mieć metalową biżuterię.
 
Miłość
 
Miłość, jest powiązana z żywiołem ziemi i jest wzmocniona przez ogień. Właśnie dlatego kolor czerwony jest zawsze zalecany dla bielizny i ubrań, aby przyciągnąć uwagę partnera i rozpalić płomień pasji.
 
Pierwsze spotkanie z przyszłymi teściami
 
Jeśli idziesz poznać rodziców swojego przyszłego męża, najlepiej odwołać się do odcieni ziemi, od beżu po ciemnobrązowy lub żółty. Te kolory reprezentują solidność, stabilność i pewność siebie ... wszystko, co zapewne chcesz podczas takiego spotkania pokazać. 
 
Możesz użyć ceramicznych, glinianych, kamiennych akcesoriów.
 
 
Radość z zabawy
 
Jeśli czeka cię spotkanie z rodziną lub przyjaciółmi i chcesz ten czas najlepiej wykorzystać, użyj kolorów związanych z drewnem, bo drewno jest związane z rodziną, wiosną i tym, co sprawia, że ​​czujemy się szczęśliwi. Użyj zielonych tonów, kwiatowych nadruków, bawełny. Możesz połączyć je z fioletowym lub niebieskim. I możesz używać drewnianych akcesoriów z kwiatami, liśćmi lub prostokątnymi kształtami.
 
 
Ważnie negocjacje w biznesie
 
Istnieje bardzo ceniona kombinacja w feng shui dla dobrobytu związanego z władzą i autorytetem. Łączy szarość lub srebro z fioletem, który był kolorem zarezerwowanym dla cesarza. Najlepiej jest używać odcieni szarości lub bieli głównie z nutą fioletu. Jeśli zwrócisz uwagę, zauważysz, że wiele marek kojarzonych z luksusem używa tych kombinacji czasem w połączeniu z czernią. Są bowiem kojarzone z metalem i pokazują powagę, przejrzystość, doskonałość, które są pożądanymi atrybutami w biznesie.  Używaj metalowych akcesoriów.
 
 
 

Tagi:

feng shui ,  biznes ,  szczęście , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót