Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Dwie strefy pieniężne, przez które z domu potrafi uciec najwięcej pieniędzy to według feng shui - kuchnia i łazienka. zaniedbanie ważnych reguł może sprawić, że stale jesteśmy biedni.


Pierwsza rzecz to klapa sedesowa. Według feng shui powinna być zawsze opuszczona. Jeśli wasza toaleta jest stale otwarta, to tamtędy wycieka pieniężna energia.

Kolejna rzecz to kapiące krany. uciekająca woda to nie tylko faktyczna strata, bo rachunki są wyższe. to również, jak mówi feng shui poważny wyciek środków z domu. Jeśli łazienka jest bardzo wilgotna, warto mieć w niej mały grzejnik typu słoneczko i od czasu do czasu ją osuszać.


Nie wolno też zagracać umywalki w łazience, im więcej trzymasz na niej rzeczy, tym bardziej ten bałagan zakłóca przepływ energii. Zamykaj zawsze drzwi od łazienki!

Podobnie rzecz się ma w kuchni - feng shui podpowiada, że zlew, w którym wiecznie stoją brudne naczynia, niestety zakłóca przepływ energii i tracimy pieniądze.

Kolejnym miejscem jest piekarnik, nie powinien być brudny, a największym błędem według feng shui, jest trzymanie w nim naczyń ze starym tłuszczem. natychmiast je stamtąd usuń, a tłuszczu się pozbądź.


Nie jest też wskazane, aby strefa ognia i wody była zbyt blisko, projektując kuchnię pamiętaj, by zlew nie był przy samej kuchence. Jeśli masz taki układ, postaw między nimi deskę.

 I ostatnia wskazówka feng shui - dotyczy drzwi wejściowych. Muszą być sprawne, lekko się zamykać i otwierać na oścież. jeśli masz za nimi wieszak na ubrania i nie można ich dobrze otworzyć, usuń go stamtąd. Drzwi muszą się szeroko otwierać, mieć przestrzeń. Jeśli masz wyjście bezpośrednio na dwór, powieś przed drzwiami dzwonki wietrzne.

Napraw wszystko w domu, co wymaga naprawy i pozbądź się starych i niesprawnych rzeczy, utrzymuj porządek. Feng shui podkreśla, że stare rzeczy i bałagan w znaczny sposób zabierają energię domowi w kwestiach pieniężnych. Rachunki płać natychmiast i jeśli je zbierasz, znajdź na nie jedno miejsce w domu w zachodniej lub północnej części, aby nie rosły i nie kumulowały wydatków. Nigdy nie zostawiaj ich w przedpokoju przy drzwiach wejściowych, bo będą zapraszać następne!


Tagi:

feng shui ,  pieniądze , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz