Partner: Logo KobietaXL.pl

Która wróżka przyciąga twoją uwagę? Popatrz dokładnie na rysunek.

 

 

 

 

 

A teraz sprawdź, co oznacza wybrana przez ciebie wróżka.

 

 

1. Wróżka Lilianna

 

 

Jesteś empatyczną osobą, uważasz na uczucia innych ludzi, choć wielu nie jest tego świadomych. Jest jednak w tobie ogromna moc. Lubisz osoby równie silne jak ty, ambitne i wytrwałe. W środku jesteś jednak osobą wrażliwą, potrafisz się nawet rozpłakać na filmie.

 

Przyciągasz komunikację i intuicję.

 

Wielu ludzi prosi cię o radę. I choć łatwiej powiedzieć im to, co chcieliby usłyszeć, ty zawsze mówisz im prawdę, nawet jeśli bywa okrutna.

 

2. Wróżka Amelia

 

Lubisz naturę. Niezależnie od tego czy to morze czy góry, doceniasz piękno przyrody. Jesteś introwertykiem, szukasz ucieczki od zgiełku. Nie lubisz tłumów ludzi, kochasz ciszę, spokój, książki, dobre filmy.

 

Przyciągasz wzrastanie i cierpliwość.

 

Teraz jest czas na zmiany w twoim życiu. Poddaj się tym zmianom.

 

3. Wróżka Konstancja

 

Jesteś osobą spokojną, często zamyśloną, oddaną innym. Zapominasz o sobie, poświęcając czas i energię dla otoczenia. Musisz bardziej zadbać o własne szczęście, bo niektórzy lubią wykorzystywać twoją dobroć.

 

Przyciągasz możliwości i wiedzę.

 

Czas zrozumieć, po co ci twoja inteligencja. Nie używaj jej dla rozwiązywania problemów innych ludzi, a skup się na sobie. Marzysz o lepszym życiu i teraz masz na to szansę.

 

4. Wróżka Esperanza

 

Jesteś żądna przygód, lubisz hałas, ruch. Sama bywasz głośna i lubisz się bawić. Lubisz dobre dowcipy, nawet gdy ktoś robi je twoim kosztem. Idealny wieczór dla ciebie to noc na plaży przy ognisku w otoczeniu wielu przyjaciół. nie lubisz samotności, kochasz beztroskę. Nie lubisz myśleć o czymkolwiek na zapas, wolisz zostawiać wszystko na żywioł.

 

Przyciągasz wyzwania i problemy.

 

Kochasz przygody, a twój urok pozwala ci wychodzić łatwo z rożnych opresji. Jeśli jednak zmienisz trochę kurs, zyskasz nowe doznania.

 

 

 

Tagi:

test ,  wróżka ,  magia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz