Partner: Logo KobietaXL.pl

Wybierz najładniejszego słonia:

 

test

 

A teraz sprawdź, czego się boisz:

1. Strach przed stratą

 

Czy zauważyłaś, że ilekroć masz jakieś dodatkowe środki, zaraz pojawia się niespodziewany wydatek? Czy nie myślisz ciągle o tym, że zabraknie ci pieniędzy, że zawsze będziesz mieć pod górkę?

 

Musisz wyzwolić się od tego myślenia, bo inaczej nigdy nie będziesz mieć dość pieniędzy! Dotyczy to wszystkich twoich dóbr! Boisz się, że ktoś zabierze ci twój sukces, twoją ciężką pracę.

 

Twój strach może mieć związek z dzieciństwem – być może wychowywałaś się w ciężkich warunkach albo miałaś rodziców, którym żal było wydawać na ciebie pieniądze.

 

2. Strach przed samą sobą

 

Boisz się być w światłach reflektorów, nie lubisz skupiać na sobie uwagi. Zawsze wolałaś spełniać oczekiwania innych ludzi, niż zaspokajać własne potrzeby.

 

Jesteś osoba, która odbija się w lustrach innych – twoja samoocena oparta jest na zdaniu obcych ludzi. Boisz się panicznie krytyki, nie wierzysz w siebie.

 

Musisz z tym skończyć! Zacznij medytować, wejdź do swojego wnętrza. Przyjrzyj się swoim pasjom, umiejętnościom, zacznij robić to, na co masz ochotę. Musisz wreszcie sama siebie pokochać!

 

3. Strach przed zmianą

 

Tkwisz w toksycznych relacjach, nawet w pracy zawsze nawiązujesz niezdrowe kontakty. Panicznie jednak boisz się zmiany, wolisz tkwić w roli ofiary niż wyzwolić się ze swoich kajanów.

Uważasz, że jesteś słaba, że nie dasz rady, że jesteś niewiele warta.

 

To, co musisz zrobić, to uwierzyć w siebie. Nie jesteś gorsza od innych i masz dość siły, by pójść swoją drogą. Zastanów się, skąd wziął się ten strach przed opuszczeniem? Czas wyleczyć tę ranę.

 

Źródło Gostica

 

 

Tagi:

test ,  słonie ,  strach ,  lęk , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót