Partner: Logo KobietaXL.pl

BARAN

 

Jesteś wiedźmą ognia i masz ukryty dar rzucania potężnych zaklęć. Nie potrzebujesz wiele, by wzmocnić swoją magię. Potrafisz sprawić, aby twoje uroki działały.

 

BYK

 

Jesteś wróżką Elfów, masz dużą wieź z Ziemia i naturą. Powinnaś zacząć zajmować się zielarstwem i zwrócić uwagę na swoją seksualność.

 

trzecie oko

 

 

BLIŹNIĘTA

 

Jesteś wiedźmą energetyczną, wyczuwasz zmiany energii wokół siebie i doskonale możesz się tym posługiwać. Masz doskonałą intuicję.

 

RAK

 

Jesteś wiedźmą kuchenną, powinnaś warzyć tajemnicze mikstury, które napełniałabyś miłością i innymi uczuciami. Masz wrażliwy żołądek i wiesz, że tędy droga do wielu głów.

 

LEW

 

Wiedźma czarująca. Umiesz oczarowywać innych, sprawiać, by spełniali twoje życzenia. Twój osobisty urok wystarcza.

 

PANNA

 

Wiedźma Dziewica, utożsamiana z czystością i naturą. Połącz się z lasem, morzem, górami, a twoja energia zyska niesamowitą siłę!

 

gotycki

 

WAGA

 

Muzyczna wiedźma. Wagi lubią sztuki piękne i powinny czarować śpiewem, ich głos ma magiczne wibracje.

 

SKORPION

 

Nocna wiedźma, północ to twój czas. Nocne godziny pozwalają ci na skupienie, wtedy odkrywasz to, co nieodkryte. Potrafisz rozszyfrowywać ludzi.

 

STRZELEC

 

Wiedźma burzy i pioruna. Jesteś jak dziecko Zeusa i Thora. Masz w sobie mądrość i optymizm, odpowiednio wykorzystane mogą zmienić losy innych!

 

KOZIOROŻEC

 

Wiedźma wszystkich czarownic. Twoja planeta to Saturn, Planeta Czarownic, stąd możesz mieć wielkie moce. Szukaj ich w specjalnym drzewie, wyjdź mu na spotkanie do najbliższego parku czy lasu.

 

WODNIK

 

Gwieździsta wiedźma. Masz związek z Wszechświatem, gwiazdy są twoim sprzymierzeńcem, mogłabyś wiele wyczytać z nich na temat ludzkich losów.

 

RYBY

 

Wiedźma marzeń. Nie pasujesz do tego świata, stale ci czegoś brakuje. Twoja moc to potężne wizualizacje, stosuj je tak często, jak możesz!

 

 

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  wiedźma ,  wróżka ,  czarownica , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót