Partner: Logo KobietaXL.pl

Spójrz na te błyskawice. Która najbardziej cię pociąga? A teraz sprawdź, co ci jest potrzebne, abyś przebudziła się do życia!

 

test

 

 

1. Fioletowa

 

Twój duchowy wybór nie jest przypadkowy. Czy jest coś, co chciałbyś zrobić, le paraliżuje cię strach? A może jest coś, jakiś sekret, który boisz się ujawnić?

 

Zamknij oczy i powiedz – puszczam. Poczuj się wolny. Zostałaś uderzony przez fioletową błyskawicę i to jest twoja pobudka!

 

To mogą być pierwsze kroki ku ważnej zmianie, konieczność podjęcia decyzji w ważnej dla ciebie sprawie. Bądź odważny i nie bój się! Poznaj swoje myśli, swoje odczucia, potrzeby, pragnienia.

 

To sprawi, że ty będziesz bardziej interesujący i twoje życie wreszcie się zmieni.

 

Nie czekaj dłużej,życie jest za krótkie, każdy dzień bez decyzji, to dzień stracony.

 

2. Pomarańczowa

 

Coś sprawiło, że wybrałeś te błyskawicę i wiemy nawet, co…

To kolor radości i szczęścia, radości życia chwilą. Czasami tak się zajmujemy praca, obowiązkami, że zapominamy o.. życiu. Zapominamy, że trzeba być tu i teraz.

 

Ile razy słyszałeś o czyimś nieszczęściu, chorobie i uznałeś, że jednak masz fart, że jesteś błogosławiony? I jak szybko ta chwila radości poszła w zapomnienie? Jak szybko przytłoczyły cię drobiazgi dna codziennego?

 

Ta błyskawica ma obudzić twoja radość, uśmiech na twojej twarzy. Życie jest piękne, trzeba z niego korzystać

 

Może przeżyłeś trudne chwile, a nawet ciężką chorobę. Pamiętaj, nie pozwól, by to zepsuło ci radość z twojego życia. Uśmiech niech cię uzdrowi.

 

3. Zielona

 

Zieleń to płodność, zdrowie i dobre samopoczucie.

 

To czas na zmianę złych nawyków, przejścia na dietę, rzucenia palenia czy picia.

 

To również czas na dziecko jeśli rozważasz taką decyzję. Skoro twój wybór padł na zieloną błyskawicę, pamiętaj, nadeszła pora na potomstwo!

 

Zieleń to ziemski kolor łączący dusze z ciałem, zaopiekuj się sobą, ucieknij od złych nawyków. Teraz masz moc, by to zrobić, nadszedł czas na zmianę w twoim życiu

 

4. Różowa

 

To kolor energii duchowej. Twoje wewnętrzne moce pukają do ciebie i proszą, byś przestał się ich wreszcie bać!

 

To znak, że musisz zacząć dialog z podświadomością, wsłuchiwać się w intuicję, nie czas na działanie samym rozumem!

 

Bądź świadomy dziwnych znaków – snów, białych piór, poczucia cudzej obecności. Możesz mieć moce, o których nawet ci się nie śni.

 

Czas na pytania się skończył, teraz jest czas, by szukać odpowiedzi.

 

5. Niebieska

 

Twój duch chce wypoczynku i spokoju. Musisz wycofać się nieco i dać sobie odetchnąć.

 

Być może twoje dotychczasowe życie było zbyt gorączkowe, za dużo działań, za dużo ludzi. Możesz mieć w sobie niepokój z powodu decyzji, które należy podjąć.

 

Ale to nie jest czas na działanie. Wszelkie plany odłóż na bok, o niczym nie przesądzaj. Daj sobie chwilę na wytchnienie. Inaczej popełnisz wiele błędów.

 

Jeśli możesz, wyjedź na urlop.

 

 

6. Czerwona

 

Czujesz się wyczerpany emocjonalnie i brak ci motywacji. Chcesz wprowadzić zmiany w życiu i czekasz na odpowiedni moment. Oto i on.

 

Twój duchowy przewodnik woła TERAZ jest czas, aby iść naprzód. Musisz uruchomić wszystkie moce. Inaczej wyzwolenie nigdy nie nadejdzie.

 

Jeśli jesteś zmęczony, to czas na to by zwolnić. Czas by podjąć takie decyzje, które ci na to pozwolą. Zmień pracę, ogranicz obowiązki.

 

Bez względu na to, co cię przytłacza musisz znaleźć siłę do zmiany. Bo możesz ją zrobić teraz albo nigdy.

 

 

źródło Gostica

 

 

Tagi:

test ,  zmiana ,  test psychologiczny , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót