Partner: Logo KobietaXL.pl

Każdy znak Zodiaku ma przypisany swój kolor. Jaki jest twój, dowiesz się wpisując swój znak w naszą wyszukiwarkę. Ale te kolory świec oznaczają zgoła co innego. Twój wybór związany jest z tym, czego ci brakuje, czego najbardziej w podświadomości pragniesz.

 

 

Popatrz na te świece i wybierz tę, która magicznie cię przyciąga.

 

świece

 

 

 

Czarna

 

To nie kolor żałoby ani negacji. W tym przypadku twój wybór świadczy o chęci do przejścia w inny stan świadomości. Twój wybór może też ujawniać dręczące cię leki, których chcesz się pozbyć.

 

Fioletowa

 

Potrzebujesz pewności siebie, brak ci możliwości podejmowania decyzji. Fiolet daje właśnie takie wibracje – uwalnia dobrą energię, pomaga przejść przez trudne sytuacje.

 

Biała

 

Ta świeca reprezentuje energię księżycową, ma wpływ na twoją duszę. Potrzebujesz oczyszczenia i spełnienia. To znak, że czas na medytację i autorefleksję.

 

Niebieska

 

To znak, że masz rany wymagające zagojenia. Niebieski kolor ma takie właściwości. Dodatkowo stymuluje psychikę i zmienia nastrój na pozytywny.

 

Zielona

 

Potrzebujesz spokoju i odpoczynku. Chcesz powrotu do ciszy i odpędzenia złych myśli. Ten kolor sprzyja też wszystkim, którzy jeszcze się uczą.

 

Żółta

 

Pragniesz spokoju i powrotu dobrych myśli. Potrzebujesz ciepła, opiekuńczego ramienia. Chcesz grzać się w promieniach słońca.

 

Czerwona

 

Chcesz nowych wyzwań. Czerwony przyciąga pasje. Oznacza ogień, odwagę. Chcesz zmiany w swoim życiu.

 

 

Kup świecę w wybranym kolorze, zapal ją i spełnij swoje pragnienia. Dostaniesz dobre wibracje!

 

http://nichonatura.com/2017/10/14/elige-una-vela-descubre-dice-personalidad-tus-emociones-tus-debilidades-fortalezas/

 

Tagi:

test ,  świece ,  podświadomość , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz