Partner: Logo KobietaXL.pl

 

 

 

 

 

Brama nr 1

 

Nie chcesz wracać do przeszłości. Tymczasem w niej tkwią twoje największe problemy, które się za tobą ciągną, choć wydaje ci się, że nie maja już znaczenia. Dopóki jednak nie załatwisz starych spraw, nie dasz rady żyć spokojnie. Lęk przed konfrontacją z tym, co było, paraliżuje twoje działania.

 

 

Brama nr 2

 

Boisz się najbardziej utraty swojej wolności. To przez to odkładasz ważne decyzje, dotyczące pracy, rodziny, związku. Masz problem z wzięciem odpowiedzialności za niektóre sprawy, bo wiesz, że może cię to ograniczyć. Ale nie da się funkcjonować bez żadnych obowiązków.

 

 

Brama nr 3

 

Boisz się porażki i ten strach nie pozwala ci na podjęcie nowych wyzwań. Tracisz kolejne szanse i kolejne okazje. Masz niskie poczucie wartości, nie potrafisz uwierzyć w to, że i tobie może się udać.

 

 

Brama nr 4

 

Boisz się, że raz zamkniętych drzwi nie da się otworzyć powtórnie. Mimo to podejmujesz pochopne decyzje, szybko ucinasz związki, rezygnujesz z wartościowych ludzi. Działasz sam wbrew sobie, boisz się tak bardzo odrzucenia, że wolisz sam pierwszy kogoś odrzucić.

 

 

Brama nr 5

 

Nie chcesz uwierzyć w to, że twoje życie może zmienić się na lepsze. Wolisz poczucie beznadziei niż podjęcie wysiłku, który pozwoliłby ci odetchnąć pełną piersią. Zamiast walczyć o siebie i swoją przyszłość, z uporem tkwisz na starych ścieżkach.

 

 

Brama nr 6

 

Boisz otworzyć się na prawdziwe uczucie i udajesz, że nie zależy ci na tych, których kochasz. Boisz się zranienia i nie chcesz uwierzyć w to, że ty też zasługujesz na miłość. Warto jednak się otworzyć, zobaczysz wówczas, że nie jesteś wcale samotną wyspą, że masz wokół siebie życzliwych ci ludzi.

Tagi:

test ,  psychozabawa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót