Partner: Logo KobietaXL.pl

Michael Newton, badacz życia po życiu, w książkach „Journey of Souls: Case Studies of Life Between Lives - Journey of Souls: Life Between Lives Studies” czy „Destiny of Souls” pisze zarówno o wędrówce dusz, oraz o tym, że dusze między wcieleniami istnieją w postaci światła i że każda dusza emanuje określonym kolorem ze spektrum, które wskazuje na jej aktualny poziom świadomości. Widmo zaczyna się w kolorze białym, ale potem przechodzi przez czerwony, żółty, zielony, niebieski, aż po głęboki fiolet. Od niskiej do wysokiej częstotliwości.

 

Kolor naszej duszy sprawia, że w ziemskim życiu przyciąga nas określona barwa, wybierz więc tego ptaka, który według ciebie jest najpiękniejszy.

 

Wybierz najpiękniejszego ptaka.

 

1. Biały


Jeśli twoja dusza jest biała, jesteś czysty i doskonały. Kolor ten oznacza również idealną równowagę, ponieważ białe światło łączy wszystkie odcienie w spektrum. Jesteś osobą spokojną, żyjącą w harmonii ze sobą, reinkarnowałeś wiele razy. Możesz być duchowym mistrzem.

 

2. Pomarańczowy

Jako połączenie koloru czerwonego i żółtego, dusze pomarańczowe oznaczają zmianę. Jeśli twoja esencja życiowa jest pomarańczowa, wyruszasz w podróż, aby znaleźć swoją prawdziwą ścieżkę. Kolor ten wskazuje również na to, że jesteś osobą towarzyską i przyjazną. Masz też artystyczne skłonności.

 

3. Czarny


Mało kto chce się przyznać, że jego energia życiowa jest czarna. Ale nie ma w tym niczego złego. Ludzie, którzy wybierają czarny jako swój ulubiony kolor, są często bardzo uzdolnieni i wrażliwi. Chociaż nie są introwertykami, są ostrożni w dzieleniu się informacjami na swój temat i nie lubią zwierzać się obcym.

 

4. Żółty

Kolor ten reprezentuje optymizm, inspirację i zdolności intelektualne. Jesteś osobą, której nigdy nie brakuje pomysłów. Lubisz uczyć się i dzielić swoją wiedzą z innymi. Znalezienie szczęścia przychodzi ci łatwo, a w towarzystwie jesteś jak słońce.

 

5. Niebieski


Niebieska dusza jest symbolem wolności ducha i boskości. Jesteś myślicielem, skupiasz się na swoim wnętrzu. Kochasz harmonię, jesteś niezawodny, wrażliwy i zawsze starasz się myśleć o innych. Lubisz utrzymywać porządek, uwielbiasz stabilizację.

 

6. Fioletowy

Fiolet to ostatni kolor w spektrum. I uważa się, że tylko najbardziej zaawansowane dusze mają ten odcień. Jesteś wyjątkowy. Masz wielki szacunek dla ludzi, wiesz jednak, że jesteś na wyższym poziomie duchowego rozwoju. Sprawy ziemskie nie są dla ciebie bardzo istotne. Jesteś już w jednym z ostatnich wcieleń.

 

 

7. Czerwony


Według znanego medium Craiga Hamiltona-Parkera, czerwona dusza jest namiętna. Ten kolor oznacza energię. Ale może też reprezentować gniew. Jesteś trochę jak wulkan, zarażasz wkoło swoim entuzjazmem. Szybko się zakochujesz. Ci, którzy kochają czerwień, żyją pełnią życia i są wytrwali i zdeterminowani w swoich dążeniach.

8. Zielony


Zielona dusza to spokój ducha. Kolor ten jest symbolem natury, uzdrowienia i równowagi. Jesteś osobą spokojną i tam gdzie jesteś, tam nosisz swój spokój.

Jesteś wrażliwy, unikasz gniewu, nieobcy jest ci jednak czasami smutek.

Tagi:

test ,  dusza ,  kolor duszy , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz