Partner: Logo KobietaXL.pl

Każdy kolor świecy oznacza co innego. Twój wybór związany jest z tym, czego ci brakuje, czego najbardziej w podświadomości pragniesz.

 

 

Popatrz na te świece i wybierz tę, która magicznie cię przyciąga.

 

 

 Wybierz swoją świecę.

 

 

1.Fioletowa

 

To naprawdę znaczący kolor. W tym przypadku twój wybór świadczy o chęci do przejścia w inny stan świadomości. Twój wybór może też ujawniać dręczące cię leki, których chcesz się pozbyć.

 

2. Ciemnoniebieska

 

Potrzebujesz pewności siebie, brak ci możliwości podejmowania decyzji. Fiolet daje właśnie takie wibracje – uwalnia dobrą energię, pomaga przejść przez trudne sytuacje.

 

3. Niebieska

 

To znak, że masz rany wymagające zagojenia. Niebieski kolor ma takie właściwości. Dodatkowo stymuluje psychikę i zmienia nastrój na pozytywny.

 

4. Zielona

 

Potrzebujesz spokoju i odpoczynku. Chcesz powrotu do ciszy i odpędzenia złych myśli. Ten kolor sprzyja też wszystkim, którzy jeszcze się uczą.

 

5. Żółta

 

Pragniesz spokoju i powrotu dobrych myśli. Potrzebujesz ciepła, opiekuńczego ramienia. Chcesz grzać się w promieniach słońca.

 

6. Pomarańczowa

 

Ta świeca reprezentuje energię księżycową, ma wpływ na twoją duszę. Potrzebujesz oczyszczenia i spełnienia. To znak, że czas na medytację i autorefleksję.

 

7. Czerwona

 

Chcesz nowych wyzwań. Czerwony przyciąga pasje. Oznacza ogień, odwagę. Chcesz zmiany w swoim życiu.

 

 

Kup świecę w wybranym kolorze, zapal ją i spełnij swoje pragnienia. Dostaniesz dobre wibracje!

 

 

 

Tagi:

test ,  świece ,  podświadomość , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót