Partner: Logo KobietaXL.pl

 

Wybierz księżyc.

 

Księżyc nr 1


Jeśli wybrałeś ten księżyc, to znak, że powinieneś połączyć się z ludźmi, którzy tak jak ty, przyciągają innych swoją życzliwością i bezinteresownością. Niepotrzebnie wydaje ci się, że te cechy są oznaką słabości.

Sam często nie masz pojęcia o tym, że za twoją życzliwą osobowością, kryje się tak wielka siła, że przetrwasz każda burzę i mało kto jest w stanie cię pokonać.

Uwierz w siebie, postępuj tak, jak uważasz, że jest słusznie, nie bój się iść za głosem intuicji.Księżyc nr 2


Jeśli wybierasz ten księżyc, to znak, że najwyższa pora, by zwrócić się o pomoc do ludzi, na których możesz liczyć.

Kiedy twoi bliscy mają problemy, to aby im pomóc, jesteś gotów zrezygnować ze wszystkiego. Teraz nadszedł czas, aby role się zmieniły.

To, czego potrzebujesz, to pomoc, która ci się należy, ponieważ jesteś ważny tak samo, jak inni ludzie. Twoim marzeniem jest zrzucenie z siebie ciężaru odpowiedzialności i pójście za głosem duszy. Możesz to zrobić! Nie pozwól na to, by ktoś ci to odebrał.Księżyc nr 3


Jeśli to twój wybór, to jesteś jedną z tych osób, które wiedzą, czego chcą i są gotowe zrobić wszystko, aby to osiągnąć.

Jest jednak jeden poważny problem. Masz opinię lidera i inni polegają na tobie. Masz dawać im przykład i wskazywać drogę. To może jest dobre, ale głęboko w swojej duszy masz lęk, że oczekiwania innych wobec ciebie są zbyt wysokie, że im nie sprostasz. Twój strach przed tym jest czasami tak intensywny, że bywa, że cię paraliżuje, ale jednak nadal nosisz swoja maskę.

 

Możesz ją jednak zrzucić i przestać żyć wedle wyobrażeń innych na twój temat. Jedyną osobą, której coś zawdzięczasz, jesteś ty sam. Bądź więc sobą i przestań być drogowskazem dla innych, tylko dlatego, że tego potrzebują. To twoje ukryte pragnienie i możesz je śmiało zrealizować.
Księżyc nr 4

 

Jeśli wybrałeś ten księżyc, to znak, że czas, aby zdjąć maskę, która nosisz od lat. Jesteś duszą towarzystwa, osobą, która rozwesela innych i pozornie nie dba o nic. Żyjesz rzekomo na luzie, nie masz problemów, udajesz kogoś, kim nie jesteś, aby zasłużyć na podziw innych. Nigdy nie zostawiłeś nikogo w kłopotach, bez względu na to, ile cię to kosztuje. Tak naprawdę jednak w środku jesteś inną osobą. Masz swoje problemy, często sam potrzebujesz wsparcia, ale nie umiesz prosić o pomoc i tylko pokazujesz światu, że niczego ci nie potrzeba. Masz okazję by pokazać prawdziwe oblicze, ale pamiętaj, może to sporo kosztować, część ludzi zwyczajnie odejdzie.
Księżyc nr 5

 

Jeśli wybrałeś ten konkretny księżyc, to nie jest ci w życiu łatwo. Walisz prawdę prosto w oczy, jesteś tak szczery, że czasami cię to przeraża, boisz się samotności z powodu prawdy. Boisz się, że wszyscy twoi przyjaciele i znajomi cię opuszczą.

Ale nie zdajesz sobie sprawy, że to właśnie twoja uczciwość jest dokładnie tym, co przyciąga innych do ciebie. Nie powinieneś się zmieniać, bo masz wokół siebie tylko tych, którzy też są uczciwi. Odchodzą ci, którzy są słabi, a prawda jest dla nich zbyt bolesna. Nie bój się, lepiej mieć dwóch przyjaciół niż dziesiątki klakierów. Nie próbuj stać się kimś, kim nie jesteś.

Księżyc nr 6


Twój wybór mówi o tym, że żyjesz wiecznie w odbiciach innych ludzi i martwisz się nieustannie opiniami na twój temat. Boisz się, że nie będą cię lubić tak bardzo, jak ty ich, a właśnie ten strach podcina ci skrzydła.

Dlatego kochasz nawet tych niewartych twojej miłości, a oni uważają twoją miłość za coś oczywistego i nie robią nic, by na nią zasłużyć.

Powinieneś zrozumieć, że nie musisz dłużej tego robić. Więc nie bój się swoich prawdziwych uczuć, twoim marzeniem jest móc je okazywać i masz wreszcie ku temu okazję.

Tagi:

test ,  psychozabawa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz