Partner: Logo KobietaXL.pl

 

Anioł nr 1

 

Poszukujesz równowagi we wszystkich aspektach i chcesz zrobić wszystko, aby zachować harmonię w życiu. Jesteś cierpliwy, niezawodny i zapewniasz bezpieczeństwo bliskim. Wiele osób postrzega cię jako przykład do naśladowania. Nie lubisz zostawiać niedokończonych rzeczy i starasz się osiągnąć swoje cele.

Potrzebujesz jednak trochę swobody i wolności. W głębi duszy marzysz, by czasami rzucić wszystko i pójść za głosem intuicji.Anioł nr 2Masz stabilny charakter, jesteś osobą szczerą, autentyczną. Tryskasz energią, lubisz pracę i nowe wyzwania. Masz wokół siebie wielu ludzi, kochasz towarzystwo. Masz wysoką samoocenę.

Tak naprawdę potrzeba ci jednak trochę ciszy i samotności. Oderwania się od innych, wsłuchania w swoje potrzeby. Żyjesz bardzo na zewnątrz, zapominając o komunikacji z samym sobą.

 

Anioł nr 3

Robisz wszystko, aby być osobą lubianą, postrzeganą jak ktoś oryginalny. Odbijasz się w innych jak w lustrze, nie istniejesz bez pozytywnej oceny otoczenia. Stąd wiele rzeczy czasami robisz nawet wbrew sobie, aby tylko zyskać poklask.

To co ci najbardziej potrzebne, to szukanie własnej wartości w sobie. Czas przestać robić coś na pokaz, powinieneś objawić swój prawdziwy charakter. Przekonasz się wówczas, kto jest twoim przyjacielem.

 Anioł nr 4

Nieustannie walczysz o to, aby wszystko było idealne, jednocześnie starając się nie zaniedbywać przyjaciół, rodziny i związków. Masz doświadczenia, które cię naznaczyły, dlatego boisz się kolejnej porażki i odrzucenia.

To co ci potrzebne, to osiągnięcie wewnętrznego spokoju, bo tylko to jest kluczem do bycia szczęśliwym. Nie zaznasz spokoju próbując nieść wszystko na swoich barkach.

 

Tagi:

test ,  psychozabawa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót