Partner: Logo KobietaXL.pl

Kim są dokładnie przewodnicy duchowi? Mallory Leone, uzdrowicielka pracująca z energiami tłumaczy, że "przewodnik duchowy" to niefizyczna istota przypisana do prowadzenia nas w celu osiągnięcia największego potencjału na Ziemi. I chociaż różne kultury mogą nazywać swoich przewodników różnymi imionami, wszystkich łączy niezwykłe podobieństwo. Uważa się też, że nasi przewodnicy wysyłają nam określone sygnały, jeśli czują, że potrzebujemy wsparcia lub jeśli uważają, że trzeba przekazać nam ważną wiadomość. Szukają wówczas z nami kontaktu, bo wiedzą, że błądzimy lub jesteśmy w ważnym punkcie naszego życia i potrzebne są nam wskazówki.

 

Znaki, które nam wysyłają mogą być proste lub bardziej skomplikowane, ale jeśli umiesz je dostrzec, wówczas możesz uniknąć błędu lub masz szansę osiągnąć na jakimś polu sukces. Twój przewodnik chce zwrócić twoją uwagę, na to, czego nie potrafisz sam dostrzec. Ponieważ przewodnicy duchowi nie występują w fizycznej postaci, sygnały te bywają bardzo subtelne.

 Oto kilka sposobów, w jaki duchowi przewodnicy próbują z nami rozmawiać. Jeśli coś takiego się dzieje, warto byś wiedział, że dzieje się z określonej przyczyny.

 

To może być niezwykły sen, bo podczas snu najłatwiej jest naszym przewodnikom do nas dotrzeć. We śnie możesz otrzymać cenne wskazówki lub ostrzeżenie. Nie będzie to jednak komunikat wprost – próbuj rozszyfrować symbole, sytuacje, które pojawiają się we śnie.

Innym sygnałem może być nagłe wyostrzenie twoich zmysłów. Zaczynasz nagle więcej widzieć i więcej czuć. Dostrzegasz znacznie więcej w otaczającym cię świecie. Szukaj wówczas sygnałów płynących z otoczenia. Często na początku nie będziesz rozumieć, co widzisz, ale zachowaj spokój i otwartość na to doświadczenie. Zaufaj swojej intuicji i zacznij za nią iść.

Sygnałem, który powinien cię zaniepokoić, są nagle włączające się same urządzenia typu radio czy telewizor. Oczywiście widziałeś takie sytuacje w filmach grozy, ale zapewne w to nie wierzysz. Jest jednak bardzo wiele osób, które doświadczyły podobnych zjawisk w swoich domach, a sprowadzani fachowcy nie widzieli żadnego wytłumaczalnego uzasadnienia, bo sprzęt był sprawny. To sygnał, że dzieje się coś niepokojącego, na co musisz zwrócić uwagę.
Zjawiska te będą trwały, dopóki bezpośrednio nie zajmiesz się sytuacją.
Jeszcze inny sygnał, to nagłe poczucie, że wiesz coś i w żaden sposób nie umiesz wyjaśnić, skąd to wiesz. Bądź otwarty na takie informacje. Uzyskasz z nich bezcenne wskazówki dotyczące twojego życia.

Czasami ludzie odczuwają nieuzasadnione drętwienie kończyn, albo nagle wzdrygają się, co bywa potocznie określane, że „diabeł przez nich przeskoczył”. Tak naprawdę jest to znak, że twój przewodnik szuka drogi do ciebie, aby coś ci zakomunikować.

 

Innym znakiem może być impuls nakazujący ci zrobienie czegoś lub zaniechanie jakiejś czynności. Czasami taka sytuacja budzi w tobie lęk i nie wiesz, skąd się wzięła. To bardzo ważny sygnał, który może cię uchronić przed jakimś niebezpieczeństwem i zawsze warto go posłuchać.

 

Oczywiście, możesz być osobą, która nie wierzy w istnienie duchowych przewodników, którzy prowadza ludzi przez życie. Jeśli jednak uważasz, że jest to możliwe, słuchaj rożnych sygnałów. Zaufaj swojemu przewodnikowi, on zawsze chce tylko twojego dobra.

Tagi:

przewodnik duchowy ,  anioł ,  anioł stróż , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót