Partner: Logo KobietaXL.pl

Zna nasz plan życia i wie, z czym się zmierzyliśmy i czego jeszcze nie przeżyliśmy. Jego zadaniem jest pomóc nam, prowadzić nas i chronić nas tak bardzo, jak to możliwe, bez ingerowania (i to jest bardzo ważne) w naszą wolną wolę. Niestety, zwykle nie zwracamy uwagi na jego sygnały, wskazówki, które wysyła nam, gdy ich potrzebujemy.

 

 

Nasi aniołowie przemawiają do nas w snach, znakach i symbolach. Czasami te istoty wysyłają drobne wskazówki lub zostawiają okruchy informacji, które prowadzą do celu. Zwykle jednak jesteśmy skłonni uważać, że coś jest „dziełem przypadku”, :intuicją” czy „instynktem”. Próbują nakierować nas na właściwą drogę, umiejętnie odczytując sygnały, które płyną z naszego wnętrza.

 

 

To oni pomagają nam podejmować trudne decyzje i często wprowadzają do naszego życia odpowiednich ludzi we właściwym czasie lub wysyłają wskazówki, że nadszedł czas, aby odsunąć od siebie złą energię i zacząć życie od nowa.

 

Oto najważniejsze sygnały, które możesz u siebie dostrzec, a które świadczą o tym, że idziesz złą drogą.

 

1. Utrata zainteresowania tym, co robisz.

To najczęściej nie jest powód zmęczenia czy wypalenia. Ci, którzy odkryli swoje pasję, a może być nią także praca, wiedzą, że nawet, gdy przez chwilę czują znużenie, za moment wraca zapał. Jeśli jednak od dłuższego czasu, to co robisz kompletnie nie daje ci radości, nuży cię, drażni, to znak, że nie jest to twoja droga.

 

2. Stała potrzeba zmiany.

Jeśli ciągle szukasz czegoś nowego, ciągle masz niedosyt, nie wiesz, co dałoby ci radość życia, to znak, że warto się głęboko temu procesowi przyjrzeć. Najprawdopodobniej twoja prawdziwa droga jeszcze jest dla ciebie tajemnicą. Poszukaj znaków, które mogą ci ją wskazać.

 

3. Życie w stałym stresie pozornie bez powodu.

Jeśli nie ma ku temu powodów, a czujesz stałe rozdrażnienie, żyjesz w permanentnym stresie, to znak, że musisz się wyzwolić od ludzi, spraw i rzeczy, które powstrzymują cię przed marszem w odpowiednią stronę.

 

 

4. Drażliwość.

Jeśli na wszystko reagujesz zbyt nerwowo, masz skłonność do płaczu albo do agresji, to znak, że brniesz w ślepy zaułek. To sygnał, że twoje życie wymaga natychmiastowej zmiany.

 

 

5. Negatywne sygnały z ciała – ból karku, pleców, nieuzasadniony lęk.

Jeśli byłeś u lekarza, sprawdziłeś swój stan zdrowia i nie ma fizycznych powodów do odczuwania takich stanów, to pamiętaj, że często jest to sygnał od twojego przewodnika duchowego. Czasami ciężko jest zajrzeć w swoją duszę, ale wtedy wysyła ona sygnały poprzez ciało.

 

6. Poczucie bezużyteczności.

To najważniejszy ze znaków. Jeśli żyjesz w przeświadczeniu o braku swojej wartości, o tym, że nikomu do niczego nie jesteś potrzebny, to bardzo głęboki sygnał. Każdy człowiek ma na Ziemi swoją misję, ty też ją masz. Trzeba ją jednak rozpoznać.

 

 

Jeśli jesteś na złej drodze, pamiętaj, że twój anioł stróż wyśle ci odpowiedni znak. Miej oczy i uszy szeroko otwarte, próbuj zapamiętać swoje sny, miej baczenie na nowych ludzi, których spotykasz na swojej drodze. Czasami drogowskaz znajdziesz we wziętej „przez przypadek” do ręki książce, czasami w jednym zdaniu, które usłyszysz w radiu czy podczas towarzyskiej rozmowy.

 

Tagi:

anioł ,  przewodnik duchowy , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót